Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan értelmeznéd ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmeznéd ezt az üzenetet?

Figyelt kérdés

Szia!! Ne haragudj hogy zavarlak a kis regénye mel, megprobalom kicsit röviden leírni az érzéseimet!

Most jelenleg nagyon csalódott vagyok, és ezt te okoztad!

1: Nem értem miért voltál ilyen velem! Azt se értem hogy ez a megsértődés mire volt jó?! Én soha nem akartalak téged megbántani, és úgy érzem az a mondat nem volt sértő, hiszen mindig várom hogy írj és beszéljünk, viszont azt sem szeretném ha túl rámenősnek gondolnál, és esetleg ne kapj tőlem levegőt

2: hogy őszinte legyek én nagyon kezdtelek megkedvelni, és sajnos vagy nem de jóval többet érezni irántad mint egy szimpla beszélgető társ!

Lehet ezekszerint nem érezted hogy számomra mennyire fontos voltál!

3: lehet bunkónak tartasz, de szerintem te is tudtál az lenni. De kihangsulyozom hogy nem tartalak bunkónak mielőtt ezen ismét megsértődnél

4: a találkozások, igen szívesen találkoznék veled többet is, tudom sokat dolgozol megértem ezt, viszont neked is megkellett volna értened hogy nekem is alkalmazkodnom kell a családomhoz, a szüleimhez, és a kislányomhoz. Én ismerem őket, és tudom milyenek, nem szeretik az átjáró házat ezért nekem nem jó a késői találkozás. Egyrészt, másrészt mondtam hogy ezek a bolond kutyák felkeltenék a gyereket és ugyanúgy nem tudnánk beszélgetni ha felébredne.

Ez persze nem azt jelenti hogyha máshogy alakult volna a dolog akkor később nem lehetett volna róla szó mivel anyáék is tudják hogy milyen szinten áll a kapcsolatom a kislányom apukájával

5: és akkor szerintem téged ez is zavar, kislányom apukája.... Szerintem te azt gondolod hogy mi együtt vagyunk, viszont elmondom hogy nem. Köztünk semmiféle kapcsolat nincs. Viszont nekem nem kényelmes de muszáj vagyok elviselni hogy hétvégente itt legyen "velünk" (nem azért írtam azt hogy velünk mert velem is törődne)

Ezt a lakást közösen építettük ide, ergo az ő pénze is benne van egyrészt, másrészt pedig nincsen senkije, sehova nem tudna menni ugyan vannak szülei viszont a kapcsolatuk sajnos nem megfelelő, sem őt sem a kislányunkat nem szeretik. Lényegtelen, de sajnos vagy nem nem tudom kizárni az életemből, mert én azt szeretném ha apa és lánya ismerje, szeresse és jó kapcsolatot ápoljanak.

6: nem tudom te mit akarsz tőlem, vagy hány vasat tartasz a tűzbe, ez az utóbbi része nem is érdekel, nem is kell megmagyarázni, viszont szeretném ha tudnád én nagyon érzelmes vagyok, és nem szeretek senkinek a játékszere lenni. Én sem játszok senkivel sem veled sem mással...

Hát igen, próbáltam értelmesen leírni, csak a hangulatom nem túl kimagasló, nagyon örültem hogy viszonylag ma hamar hazaértél és nagyon örültem volna ha találkozunk, ráértem, xy is meg tudtam volna most oldani de sajnos ez most nem így alakult. Szóval ennyi lenne a regény!

Köszönöm ha elolvasod.


2019. máj. 20. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Katyvasz egy nagyon kapcsolatra teperő nőtől.
2019. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tipikus mellébeszélős női bla-bla szöveg. Lefordítom:

Tetszel nekem, akarlak téged de csak komoly kapcsolatra.

Ne zavarjon a gyerek apukája ha láthatásra jön, mert mert nincs köztünk szex.

Ha kapcsolatba leszünk nem fogom eltűrni hogy más nőkkel is kavarj.


Kb ennyiből le lehet írni.

2019. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rockarc ***** válasza:

En inkabb azt tartom erdekesnek, hogz ugy akartok kapcsolatot, hogz ezt nem tudjatok megbeszelni eloben. Teljesen rendben vannak a gondolatok, de semmit nem er, ha csak kuldozgetve vannak.


43F

2019. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megmagyarázza, hog rád miért nem volt van és lesz ideje, ehhez pedig alkalmazkodj, fogadd el aput az arcotokba hétvégén, kezeld az egyoldalú feltételeit kmomoly kapcsolatként.

32/f

2019. máj. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze itt csak a gyereket emelitek ki megint meg az exet, azt nem hogy leírta az érzéseit és hogy beengedné az életébe. Úgy tűnhet hogy amiket leírt kifogások, de sajnos egy gyerekhez igenis alkalmazkodni kell,van aki megtudja ezt oldani van aki nehezen és van aki nem.
2019. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!