Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történik ha küldök neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha küldök neki egy hiányzol üzenetet?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lesz a reakciója ha csak annyit írok neki hogy "hianyzol"? Szakítás után 3 héttel vagyunk, nem beszéltünk azóta de nekem hiányzik és nem bírom ki hogy ne írjak rá. Regényt nem akarok írni gondoltam elég egy hiányzol is. Ne azt mondjátok hogy ne írjak meg stb, arra valaszoljatok mi lesz a válasz rá :D akié bejön meghívom valamire

2018. máj. 20. 17:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
99%, hogy semmit nem fog válaszolni.
2018. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az egójának jót fog tenni az biztos.
2018. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Opciók:

1. "Te is nekem."

2. "Ezt már megbeszéltük."

3. "Kérlek ne keress többet."

4. "Találkozzunk és beszéljük át a dolgokat."

5. "2.-3. op."

6. "1.+ 5. op."

2018. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ki szakított, és miért?
2018. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ő szakított, és ez bonyolult. Elhanyagoltam az iskola miatt aztán bármennyiszer is bocsánatot kértem nem érdekelte.1 éves kapcsolat volt, én voltamaz első barátnője :) tudjátok, nehéz elengedni azt akivel percenként beszéltél, azt is tudtad mikor hol mit mivel eszik majd egyik napról a másikra semmi:) már annak is örülnék ha csak meglátnám képen vagy tudnám hogy jól van
2018. máj. 20. 17:41
 6/24 anonim ***** válasza:
Vagy válaszol, hogy hagyd békén, vagy azt írja hogy te is hiányoztál. Innen nehéz megítélni. 50-50%.
2018. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hogy mi lesz a válasz azt nem tudhatjuk. Ha nagyon nem akar veled beszélni,akkor lehet,hogy nem is válaszol. De jó esetben visszaír,hogy te is neki.
2018. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Rairok és majd megírom nektek hogy mi lett a válasz:D úgy vélem több veszíteni valóm nincs
2018. máj. 20. 22:30
 9/24 anonim ***** válasza:
Na, írtál neki? Mi történt?
2018. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én írtam neki pont ugyanezt pár napja, akkor épp nagyon rosszul voltam és ez kellett a lelkemnek. A lelkemnek jól esett ugyan, de sajnos ő nem válaszolt semmit, kicsit rosszul esett neki de ignorálta a dolgot.. szerintem a tiéd sem fog :( de azért szurkolok hátha!
2018. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!