Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most komolyan, szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel majdnem egy évet voltunk együtt, miután szakított velem. A bulizást válsaztotta helyettem. Pedig én mindenemet oda adtam neki, úgy szerettem mint még soha senkit, egyszerűen nekem ő volt a nagy ő akkor.

Egymás legjobb barátai voltunk, de mindez már 4 hónapja. Rettenetesen hiányzik még mindig, nagyon sokat gondolok rá és fáj, hogy nincs mellettem! Letiltottam mindenhol, kitoroltem minden kozos emleket, de ezek sem segítenek. Másik lányt nem keresek, mert sosem akarnék átverni senkit, amíg a volt baratnőmet szeretem.

Szerintetek mennyi idő alatt enyhül a hiány érzése az emberben? Nekem ő volt a “gyógyszer” nagyon sok problémára. Teljesen elvesztem nélküle, kb élni sincs kedvem pedig csak 20 éves vagyok..

Kilátástalan, hogy mi lesz velem a jövőben, találok e még ilyen lányt akit igy fogok szeretni



2019. máj. 27. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Igazából addig lesz így, amíg rendbe nem teszed magad. Hibás dolog, ha "gyógyszernek" használsz valakit a problémáidra.
2019. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem ezt a kifejezést, hogy amíg vele voltam nem volt semmilyen problémám, minden tökéletes volt, nem gondoltam sosem rosszra, most ennek vége és ugyan ott vagyok ahol előtte voltam...
2019. máj. 27. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Közhely, de igaz: idő, idő, idő. 4 hónap még nem feltétlenül melég, hogy túllépj valakin. Egyelőre annyit tehetsz, hogy megkeresed az életed többi boldogságforrását, elfoglalod magad a többi fontos dologgal az életedben, nyiss a barátaid felé, keress új célokat, hobbikat, csak magadért. Ezek segítenek kitölteni azt az időt, amit arra pazarolsz, hogy ezen kattogsz. Kitartást kívánok, el fog múlni.
2019. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tiril ***** válasza:
100%
En sztorim is nagyjából hasonló volt, már 5 hónapja nem vagyunk együtt bár mi majdnem 5 évet együtt voltunk. A legrosszabb a bizonytalanság érzés ami szakítást követi, én jó magam se tudtam, hogy ki vagyok én valójában annyira vele terveztem annyira az ő életét éltem. Nagyon sokat segít a személyiségfejlesztés ilyen időkben, tanulni kell az esetből és magadat fejleszteni. Nem szabad a múltra koncentrálni és abba temetkezni, a jövőbe nézz és afelé nyiss, rengeteg lehetőség vár még rád. Bevallom eleinte sokat gondoltam még én is az exemre, többször átfutott az agyamon hogy küzdenem kellett volna érte, viszont szinte akkor már papucs lettem volna. Egyáltalán nem érte volna meg, sikeresen tovább léptem hála a sok támogatásnak is persze. Sajnos mikor az ember egyre több olyan sztorit olvas vagy hall, hogy a lányok így úgy megválogatják manapság a fiúkat, elkapja az embert az érzés hogy lehet nem fog kelleni egy lánynak se az életben, sokat változott a világ az elmúlt 5-10 évben. De soha se szabad feladni,próbáld szingliként élvezni az életet mert igenis lehetséges, jobb idők fognak majd következni az biztos, fel a fejjel :)
2019. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes toletek, nagyon jol esik! Ment a zold pacsi, tenyleg nagyon koszonom! Probalok talpra allni, kondiba jartam elotte kozben es most is, baratokkal sokat lenni, csaladdal, bulizni ilyenek! Van amikor jobb neha roszabb!:)
2019. máj. 27. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát neked nem kellett "unalmas" lány, hanem a k. Megtanultad a leckét.
2019. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már elnézést kérek de szerintem nem vagy tisztában a kva fogalmával! Ne kvázz úgy, hogy semmivel sem vagy tisztában. Ez nem kválkodás, minden ember azt csinál amit szeretne, ő ezt választotta helyettem akkor ez van, hagyni kell had menjen. Az más kérdés, hogy én szerettem, és hogy rettenetesen hiányzik. Az már az én problémám
2019. máj. 27. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyarul egy qrva. Ennyi.
2019. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki a bulizást választja a szerelme helyett, ott baj van. Főleg ha emiatt szakít vele. Szerintem nem szeretett téged eléggé,ha szeretett volna egy kicsit is, nem dobott volna egy hülye buli miatt. Keress olyan lányt, aki valóban szeret téged.
2019. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!