Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan elhiszik egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan elhiszik egyesek, hogy ez megoldást jelent?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az olyan kérdésekre, ahol egy férfi/nő arra gyanakszik, hogy a párja félre tekintget, a legtöbb esetben az a válasz érkezik, hogy törődj vele többet, vidd el ide-oda, vegyél neki ezt-azt, süss, főzz, lepd meg egy csini fehérneművel stb.? Komolyan elhiszik egyesek, hogy ez hosszútávon megoldást jelent? Ha egy kapcsolatban nem ismeri fel az egyik fél a másik igényeit, ezért az félre tekintget én nem hiszem, hogy ez megoldást jelent, sőt. Tegyük fel, hogy egy nő nem az a csini fehérneműs, perverz fajta, mégis meglepi ilyesmivel a párját, mert valaki azt tanácsolta, hogy ez jó dolog. Meddig tarthat, 1 hétig, talán kettőig? Utána mi lesz? Megváltozni nem fog senki varázsütésre. Ráadásul ezeknél az erőltetett dolgoknál szerintem rosszabb nincs. Elkeseredésből, féltékenységből kedveskedni nem a legőszintébb, szerintem.

Szerintetek?



2012. ápr. 27. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor hagyd ott, már az első ilyen esetnél, ha szerinted ezek a "puhítós" dolgok hülyeségek és feleslegesek
2012. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem hiszem el pl 21L
2012. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
53%
Mert valójában ha félretekintget akkor már a másik a hibás mert valamit nem ad meg neki amit szeretne! és ha elviszed ide oda meg veszel neki ezt azt megleped vagy ugyanolyanná kezdesz hasonlitani mikor udvaroltál neki ujra látja azt az embert akibe beleszeretett és rájön hogy nem adná fel senkiért sem! ez a baj hogy idő után az ember nemveszi észre de azért változik...
2012. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:
100%

Ahogy a barátságot is ápolni kell, úgy a párkapcsolatot is védeni, óvni kell. És szerintem igenis vannak olyan helyzetek, amikor tevőlegesen kell tenni valamit, hogy a párkapcsolat megmaradjon.

De néha egy őszinte, meghitt beszélgetés is segíthet. Nem kell mindjárt szakítani, ha a kapcsolat hullámvölgybe kerül. Pláne, ha egy hosszabb távú a kapcsolat, és ha már gyerek is van esetleg. Ha még megmenthető, akkor azt meg is kell menteni.

Legalábbis én igy látom.

2012. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves első és harmadik válaszoló: a "puhítós" dolgok nem feleslegesek. A "puhítós" dolgok csak akkor feleslegesek, ha nem őszintén jönnek, csak a félsz hozza ki az emberből. Egy-két kedves szó, kósza simogatás, a kedvenc étel ebédre és a hálószoba bizonyos perverzebb titkai, ezek olyan dolgok, amelyeknek szerintem folyamatosan (nem feltétlenül állandó jelleggel) jelen kellene lennie egy kapcsolatban(főleg egy házasságban),nem csak az elején és nem csak akkor, ha úgy érzi az ember, hogy baj van.
2012. ápr. 27. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem is tudom...


Ha megcsal, biztos nem fogok nekiállni főzőcskézni, meg vásárolgatni-nehogymár én hunyászkodjak meg, mikor neki van vaj a füle mögött...

Ha csak gyanítom, hogy megcsal, akkor rákérdezek.Ha normálisan válaszol, tuti, hogy nem hazudik, viszont ha kiakad és ordibál, akkor biztos.

Igazat adok neked abban, hogy a "puhítós" dolgok csak ideig-óráig nyújtanak megoldást, továbbá az is igaz, hogy ezeknek folyamatosan jelen kéne lenniük egy párkapcsolatban.

Egyébként szerintem ha valaki félrek*r, akkor ott már nem csak az a baj, hogy a párja nem adja meg neki, amit akar.Minden ember képes beszélni, ezért -szerintem- erre az elsődleges megoldás a problémák megbeszélése, és nem a félrelépés.

Amúgy sokan nem hiszik el, csak bennük van a remény, hogy "talán ha ezt meg azt csinálom, akkor újra belém szeret".

2012. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondjuk az utolsóval annyiban vitatkoznék,hogy "ha ordít,és kiakad,akkor tuti,hogy megcsalt" (vagy valami ilyesmi volt)nos.....én ugyan nem csaltam meg a barátomat (nem is tervezem:))),de ha ilyet feltételezne,és rá is kérdezne,biztos,hogy kiakadnék...és mindezt úgy,hogy nincs vaj a fülem mögött..túl nagy általánosságok ezek,nem szabad ennyire feketén-fehéren látni,mert könnyen bukta lesz belőle.Ez ilyen Nők Lapja kategória.
2012. nov. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!