Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lèpjek ki ebből a "kapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lèpjek ki ebből a "kapcsolatból? "

Figyelt kérdés

Hosszu es bonyolult tortenet.

D-vel 4 evig voltunk egyutt, ebbol masfelet egyutt eltunk. A szakitas nem a szerelem megszunese miatt volt, hanem amiatt, hogy ugy ereztem, csak egy helyben allunk, nem haladunk elore. O bent ragadt az egyetemista eletstilusban en pedig mar "felnott" eletet akartam (25-26 evesek voltunk mindketten). Megbeszeltuk, de nem volt valtozas, igy kulon koltoztem.

Ezutan 9 honapig nem is beszeltunk, de novemberben veletlenul osszefutottunk es azota ujra beszelunk napi szinten. Nagyon ugy tunik/tunt ujra akarja kezdeni. Jol erezzuk magunkat a masik tarsasagaban, kb. mint elotte, de minden testiseg stb nelkul.

Az eltelt idoben o osszejott egy 18 eves, elsoeves egyetemista lannyal- se veled, se nelkuled kapcsolatban voltak sokaig, es januar ota nincsenek egyutt elvileg.

Legalabbis, nekem ezt mondja. Vele is napi szinten beszel.


A lanynak nagyon rosszul sikerultek a vizsgai osszel is es most is. Fel, hogy kibukik az egyetemrol, igy pl. tobbszor felhivta ejjel, hogy ongyilkos lesz stb, D. pedig, elso szora rohan hozza. Es meg tobb hasonlo eset volt.

Nagyon kenyelmetlen a helyzet nekem, ugyanis, D. eleg _egyertelmu_ jeleket ad, hogy ujrakezdene- ugyanakkor itt ez a lany, akivel nem tudom, hogy is allnak.


Tudom, hogy ki kellene lepnem teljesen. Lassan 28 evesen nincs kedvem ezekhez a gyerekes jatszmazasokhoz sem.

D-t viszont, mindezek ellenere lehet, meg szeretem...az eszem azt mondja, lepjek tovabb, hagyjam az egeszet, nem eri meg. Honapok ota vergodok a ket opcio kozt.


Jol gondolom, hogy a teljes kapcsolatmegszakitas a megoldas?


2019. jún. 1. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól. De nem értem miért kérdezed, ha tudod. Remélem nem azért, hogy később a döntésed felelősségét elhárítsd, hogy "a gyakorisok mondták"...


De ilyen ismerősöket nem szabad megtartani.

2019. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen jól gondolod. Így azt érezteted vele, hogy milyen menő hogy bír választani két csaj/nő között. Nem éri meg rá pazarolnod az időd
2019. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

III.Edricus Anxious, nem azert.

Inkabb csak megerositest varok.


Ez azert szamomra egy nagy es bator lepes lesz es felek- IRL pedig nem tudom kibeszelni massal :)

2019. jún. 1. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Epitsd le es adj eselyt masnak! N
2019. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól gondolod. Èn azt gondolom, hogy a november nem most volt. Legalábbis ebből a szempontból. Ha ennyi idő alatt nem jutottatok el oda, hogy mit is akartok egymástól, akkor nincs miről beszèlni. Úgy gondolom, ès saját tapasztalatból is mondom, ha 2 ember akar valamit (mèg) egymástól, akkor az zárosabb határidőn belül kiderül.

Ha úgy vesszük, nálatok is kiderült, mert ha tènyleg tèged akarna, már együtt lennètek (vagy nem feltètlen, ha nem úgy alakul, de èrted...).

Nekem amúgy úgy tűnik, hogy inkább a másik lány èrdekli, csak vele valamièrt nem tud normális kapcsolatot kièpíteni. Ha nem èrdekelnè, nem kullogna utána minden problèmára.

Szóval a lènyeg, hogy nincs èrtelme ennek a huza-vonának. Vagy próbáljátok meg újra, vagy köszönhetek el egymástól vègleg.

2019. jún. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Háromnegyed évig próbáltam az exemmel a kapcsolatot nem megszakítva élni. Mikor megtettem, akkor jöttem rendbe.
2019. jún. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ez a baj.... Azok a fránya jelek. Mi nők egy fűszálat is jelnek tudunk venni.

Miért nem ülsz le vele beszélni?

Konkrétan. Semmi virágnyelv, meg jelek.

Mondd ki amit akarsz, és tegye ezt ő is.

A legrövidebb út az egyenes.

2019. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“Na ez a baj.... Azok a fránya jelek. Mi nők egy fűszálat is jelnek tudunk venni.”


Nagyobb baj, hogy azt a fránya fűszálat nem csak veszitek, de adjátok is.


“Adtam a jeleket, de a férfi nem reagált” - vagyis csak nem vette észre a fűszálban a jelet 😀

2019. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!