Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek ki egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy rossz kapcsolatból?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, állandóan veszekszünk és ő nem is kíván engem, ami nekem nagyon rosszul esik mert emiatt nem gondolom magam vonzónak. Már nagyon sokszor beszéltük meg a dolgokat, de sosem változik semmi. Minden nap feszült vagyok, de nem tudom ott hagyni mert csak ő van nekem. Nincsenek barátaim sem, tényleg senki, akivel tudnék foglalkozni, ha vele szakítok.


19/N



2017. febr. 8. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor foglalkozz magaddal. Keresel valami hobbit, megismersz uj embereket, stb.
2017. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felveszed a kabátot és becsukod magad mögött az ajtót.

Komolyan ne kínozd magad ami elmúlt elmúlt ennyi. Fiatal vagy még akárhogy alakulhat az életed. Nagyon függsz tőle, de meg kell próbálni egyedül.

2017. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne szakíts,maradjon minden így,ha neked ez jó!!!
2017. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, a kérdésem az volt, hogy hogyan lépjek ki. Ha nem tudsz normálisan válaszolni, nem kell írni. Ennyi.
2017. febr. 8. 14:36
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
Szakítasz és kilépsz belőle, ilyen egyszerű. Mégis hogyan máshogy lehetne? Csak azért maradnál egy szar kapcsolatban mert nincs másod rajta kívül? Ez nagyon gáz és gyáva gondolkodás! Lépj ki belőle akármilyen nehéz is most, aztán keress magadnak valami új elfoglaltságot, hobbit, stb. Simán köthetsz ezáltal új ismertségeket, lesznek barátaid, meg idővel új kapcsolatod is, mozdulj ki a komfortzónádból, változtass az életeden!
2017. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!