Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nők tisztában vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tisztában vannak a poziciojukkal, a döntéseik következményével, illetve van lelkiismeretük?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudjatok azért írtam ki ezt a kérdést, mert ha bele gondoltok, tényleg érdekes. Az ismerosi körömben elég sok szakítás volt. És valahogy 90%-ban a nők léptek előbb vagy egyből túl. Tudjatok egy nő odébb all. És általában viszi a dolgokat, és nem minden de sok esetben a férfi marad egzisztenciálisan megdőlve, és kezdheti újra felépíteni az életet. Nagyon sok nő akkor lép, ha már megvan a másik akihez megy. És természetesen akkor már nagyon lenézően tud csak beszélni. Tisztában vannak azzal, h mennyit árthatnak ilyenkor egy férfinek?!? Mert ha v.ki mellől kifordult már 2 nő is úgy, h vitt mindent, akkor emlékezni fog arra v.ki, h azt az embert már 2x átvertek, és lehúzták!?!? Nem... azt fogjak mondani rá,, h egy bukott ember... Nem azt mondom, h csak a nő a hibás ha egy kapcsolat rosszul alakul, de legalább ne úgy lépjen le, h már van hova. Tisztesség!?

2019. jún. 4. 23:33
1 2 3
 1/30 érdeklődő63 ***** válasza:
66%
igen.igen.igen
2019. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
A nő viszi a dolgokat. Ezen jót nevettem. Szóval szakításkor a hátára kapja a ruhásszekrényt meg a kredencet, aztán elszalad? Vagy légyszi magyarázd el mire gondoltál. Egyetlen olyan kapcsolatról sem tudok, ahol a nő vitt mindent. A bíróság is maximum 50-50 %-ot ítél meg, válás esetén, de csak a közösen szerzett vagyonból.
2019. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Milyen dolgokat visz a nő? A plüss mackodat?
2019. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Igazad van. Rosszul fogalmaztam. Nem mindent visz. Te mondod jól, h 50%-ot. Csak azért az 50%-ért sem tesznek sokszor semmit. Ugyanis egyedül eletkeptelenek. Nem mindegyik no, de a többség igen. De ne is erre a részére koncentrálj.
2019. jún. 4. 23:51
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz évekig házasnak kell lenni, hogy értékelhető vagyon felét tudja vinni a nő. Ha valakivel ez kétszer előfordul, akkor igazán nagy balek. Ő maga írja alá a papírt, hogy másodszorra is közösködik.
2019. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 érdeklődő63 ***** válasza:
97%
nem a mackóját vette hanem a tanga meg harisnya szettjét meg a smink készletét, meg lehet vagy két csipke melltartóját
2019. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

Jajj, mert a pasik nem akkor lépnek le, ha van hova?

Nem unjatok meg a napi noszapulo kérdéseket? Rettentő szánalmasok vagytok.

2019. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 érdeklődő63 ***** válasza:
100%
csak így tudják elérni hogy nő szóljon hozzájuk
2019. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Te tisztában vagy vele hogy pszichológusra van szükséged?
2019. jún. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%
Nálam váláskor nem vitt semmit, de nem is tett bele semmit. Nekem volt eszem, mert mikor elkezdett pofátlanodni, házassági szerződést kötöttem vele. Lehet itt jönni, hogy de mosott, főzött, takarított... Aham, a porszívón csak az én ujjlenyomatom van/volt. Ha enni akartam, akkor mehettem venni, de akkor már neki is vegyek... A szegény nő ugye?! Értem a kérdezőt mire gondolsz, amikor úgy dönt a nő, hogy neki semmi nem jó, elkezdi ledegradálni a férjét, s úgy tekint rá mint egy ellenségre. Nem baj, hogy ingyen élt a házában, vagy ette a kenyerét, használta mint 1 erőforrást. Sajnos többsége tényleg ilyen. Lelke van a nőknek, de csak saját maga irányában. Ezért van, hogy minden a férfi hibája. Ha túl sok lesz a feladat, vagy túlságosan nagy áldozattal jár az igényeik kielégítése (sokat kell dolgozni a wellnessekért, vagy a ruhákért...) akkor keres mást. Párkapcsolatban is hiába van veled, folyamatosan keresi a jobbat. Ha nincs jobb, veled marad, ha van, akkor átírja még a múltat is, ami szép volt, az is rossz lesz hirtelen. Ennél a generációnál (20-30) között hiányzik az atyai pofon. Nincs meg a visszatartó erő, hogy meddig pofátlanodhat el, s annak következménye van. Ez csak rosszabb lesz. Ezért mondom mindig azt, amit betettél, annyit is viszel ha távozol. Nem bank vagyok, sem egy rabszolga, aki egy folyamatosan elégedetlenkedő ember igényeit szolgálja. Nem azt mondom nincs kivétel, de ha ilyen instagramossal/facebookos királykisasszonnyal közösködsz, csak szenvedni fogsz. Ezek a nők nárcisztikusak. Nagyon sok van belőlük, s minél nagyobb településen él, annál önzőbb (több a választék ugye hímből...). Az érem másik oldalára is igaz ugyanez, ha egy magamutogató ipsét választ a lány, ugyanez lesz az eredmény. Ütni fogja, lenézni, a lány meg csak kapkod majd, hogy most miért? Ebből vszínű kevesebb van, mert nekem egy férfi ismerősöm sem szelfizget, nem mutogatja magát, s nem lájkokban méri a népszerűséget. Ez nem a férfire jellemző, pláne nem 30 felett... A tisztesség meg nem létezik. Van 2 oldal, s olyan mintha nem is egy kapcsolatban lettek volna köszönhetően az én én én én (önző én) felfogásnak.
2019. jún. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!