Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim megittak egy liter...

A kutyáim megittak egy liter tejet, annak minden következményével együtt, most kaphatnak vacsit, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Amíg nem voltunk itthon zsákmányoltak egy tartós tejet, kirágták a dobozát, és tejtócsa hiányában, de hatalmas fostócsa jelenlétében a következtetést megszültem...


Kérdésem, hogy adjak-e nekik vacsit, vagy inkább ne?


Illetve van még ilyen maradék kutyáknak való probiotikum egy korábbi hasmenésből, azt adjak nekik?


Kérlek, hogy a kérdésre válaszoljatok, és mivel tudom az első kérdések közt fog szerepelni, le volt téve a karton tej a földre, az elmúlt 5 hónapban egyszer sem jutott eszükbe macerálni, ma igen. Nyilván új helyet kell keresni a tejnek.


Köszönöm



2016. dec. 8. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Üdv ! Ha az említett gyógyszert hasonló hasmenésre kapták akkor igen.Mármint használd.De én csak úgy nem szeretem gyógyszerezni a kutyáinkat.Felhívnám az állatorvost.A mi kutyáink sosem fostak tej miatt...Sem a mostaniak sem az az előttiek.Egy vacsora kimaradhat...Volt hogy soká értem haza,és másnap kapták meg a vacsorát.Mondjuk én falun élek és kint vannak a kutyik.
2016. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt is bezabálás utáni hasmenésr kapta még mikor kicsi volt, szalonnasütésnél összeszedte az összes maradékot, amihez hozzáfért.
2016. dec. 8. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Adj nekik vacsira jól szétfőzött rízst. Aztán ha holnapig nincs hasmenés, akkor megúsztad. :) Nekem is a probiotikumot ajánlotta a tenyésztő, mikor hasmenése volt a kutyámnak, de az ráér akkor, ha fennáll a baj.
2016. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

:D bocsánat, de muszáj röhögnöm, mert elképzeltem.

Nem lesz bajuk, nyugodtan adhatod a probiotikumot pár napig, meg esetleg egy kis teljesen szétfőtt rizst ma este. "Rendes" vacsit ne, mert elég volt nekik a tej.

Tudom, hogy nem kellene nekik adni, de azért nem méreg nekik a tej, jó gyorsan átmegy az emésztőrendszerükön aztán megnyugszik a hasuk. Egyébként az én kettőm is imádja, de csak nagyon ritkán kapnak nyalánkságképpen 1-1 decit, attól nincs bajuk. A liter azért kicsit túlzás.

2016. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem volt tobb hig szeklet ugy tunik mire hazaertunk mar kipucolodott a beluk teljesen... azota viszont teljesen ra vannak gerjedve a tejes dobozokra... dugni kell mar 😂
2016. dec. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!