Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet a nőnek és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet a nőnek és mit lehet a férfinak, szakítás után?!?!?

Figyelt kérdés

Miert van az, h a szakítás után egy nő sokkal többet megengedhet magának, mint egy férfi.!?!?

Ha egy férfi keres egy nőt szakítás után, akkor az nagyon könnyen zaklatássá válhat. De ha a nő keresi a férfit, akkor nem. Egy nő könyöröghet, és sokszor meg meg is sajnálják. Egy férfi ha csak megközelíti valamilyen szinten a könyörgést már azonnal szánalmasnak tartják.



2019. jún. 5. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

mert egy férfi nagyobb testi erővel bír, jó esetben, a nő nem tud mit tenni ha " zaklatják" követik.

ill. a másik, egy férfi őrizze meg a méltóságát.

( nyilván ezek f@-szságok, de ez közhely O,o )

2019. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem igaz. Az első nagy szerelmemmel 7év után amikor szét mentünk könyörögtem. Meg is esett a kis szíve rajtam elő is vett egy szexre. Majd amikor hívta a kötelessége hétvégén egy újabb lány nem voltunk együtt és én voltam a beteges nem normális, mert ő bizony megmondta, hogy vége. Úgyhogy sztem mindkét nem lehet az "ostoba zaklató" szerepében, aki esetleg nem látja normálisan a helyzetet a fájdalma miatt (és most nem a tényleges beteges zaklatásról beszélek, az más)
2019. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
És mégis mi értelme van a könyörgésnek? Neked mi a jó abban, ha az exed megsajnál? Vagy csak ebből is azt akarod kihozni, hogy brühühü a nőknek minden könnyebb?
2019. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Ha egy férfi keres egy nőt szakítás után, akkor az nagyon könnyen zaklatássá válhat. De ha a nő keresi a férfit, akkor nem. - Baromság. Ha kéretlenül keresi a másikat, akkor az zaklatás, akár férfi, akár nő az illető.

"Egy nő könyöröghet, és sokszor meg meg is sajnálják. Egy férfi ha csak megközelíti valamilyen szinten a könyörgést már azonnal szánalmasnak tartják." Újabb baromság, mert ez kivétel nélkül mindenkitől szánalmas viselkedés.

Talán ha nem csak magadfajta kettős mércés nyomorultakkal barátkoznál, akkor nem élnél ebben a buborékban.

2019. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!