Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megteheti az anya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti az anya?

Figyelt kérdés
Szétmentünk a párommal egy félreértés miatt. Már mindent eladott ami volt a nevén. Én látogatom a kisfiam aki 3 éves. Az anya nem hozza el nem engedi el velem. Bírói végzés nincs még. Szóval ha nem megyek nem látom a fiam nem lehetek vele, mert nem hozza el. Pénzbeli segítségem kéri s ha adtam is neki nem sokat mivel nullàra hagyta szinte a lakást s el is adta ezeket a dolgokat. Mikor adtam a kisfiamra pénzt, úgy tett ebből nem vesz sok mindent.. De cserébe nekem a gyerekemhez csak akkor van jogom ha megyek akkor is egy helyben a szülei udvarában. 1 szobában élnek 5-en. Hiányzik a gyermekem és ügyvédet is fogadtam. Most gyámsághoz fordulhatok ez ügyben hisz megvonja a gyermekem. Úgy tudom míg nincs végzés nálam is lehet ugyan annyi joggal mint az anyánál. Igaz ez?
2019. jún. 9. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van ügyvéded, akkor vele egyeztess. Ő ismeri a részleteket is, míg mi nem.
2019. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen de az ügyvéd sajnos nem szólíthatja fel. Csak megteheti e vagy sem. Ügyvéd elmondott sok mindent s anya nem tehetné jogilag mindezt meg de neki nincs hatásköre biróságon képvisel s beadtuk a gyermekelhelyezési kérelmem. De ha ez sok ideig tart addig csak akkor láthatom ha megyek.. teljesen kiszorít s megvon a gyermekemtől
2019. jún. 9. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
És miért nem mész? Miért várod, hogy ő vigye? Nem értem. Rohadtul hiányozhat.
2019. jún. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy ne mennék de 2 müszak munka mellet nehéz 7köznap is nekem sincs végtelen pénzem jegyre! Meg nem csak az én kötelességem menni jogom van hogy a gyermekem is jöjjön. Neked sem tetszene az udvarban a 35fok melegbe a kiagyereket elnézni mivel a nagyszülei olyan kedvesek hogy az udvarrra lökik ki ha megyek. Ha delután mennék az a válasz estere mar ne kora reggel ne mert alszik akkor hanykor menjek hogy ne legyen 35fok meleg a kiafiamra?! Itt meg a lakás a hűvös ahol kényelmesebben tudnék foglalkozni vele. De ha már megkérdőjelezel akkor gondolkozz már 3 hete én megyek míg ő nem hozza.. neki is futná hetwnte 1x jegyre mert nekem is fogytán lesz a pénz a ha nem ia lesz jegyre akkor nem lárom?!
2019. jún. 10. 01:48
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem kötelessége az anyukának hozzád vinnie a gyereket. Meglesz az elhelyezés, meg a láthatás szabályozása, és akkor majd elviheted magadhoz hétvégére. De gyerektartás fizetésére is készülj fel.
2019. jún. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs igaza az utolsónak. Fogd meg és vidd el. Teljesen egyenjogú szülők vagytok, nincs olysn, hogy nem engedi. Nincs nála elhelyezve a gyerek.
2019. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 igen így tudom én is ügyvéd is mondta, hogy mivel nincs nála se nálam elhelyezve így nem vihette volna el avagy lehet nálam is.
2019. jún. 10. 09:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Istenem remélem nálad fogják elhelyezni a gyereket. Aljas egy család mondhatom. Egyébként nem teheti meg elviheted a gyereket.
2019. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nincs igaza az utolsónak. Fogd meg és vidd el. "


Hova van bejelentve a gyerek.

2019. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos mikor megszült s kiengedték a kórházból autost fogadtak s hazavitte a szüleihez így oda van jelentve én nem írtam alá hogy oda legyen bejelentkezve. Most nagyon nem tudom mitévő legyek :( hiányzik a kisfiam nagyon szeretem
2019. jún. 10. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!