Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakító ok az, ha anyám így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok az, ha anyám így viselkedik?

Figyelt kérdés
Barátomat nem engedi hozzánk,zsigerből elutasítja,mert nincs diplomája.Eleve ez elég gáz,erre jön még az,hogy nem alhatunk nálunk.Megoldottam másként,azóta hívogat,barátom előtt is 10 perceken keresztül szid engem telefonba,barátom azt mondja,őt nem zavarja,csak annyiban,hogy én ideges leszek tőle.Tönkre tudja ez tenni a kapcsolatunkat?Nagyon félek ettől.

2013. ápr. 28. 19:19
 1/9 anonim válasza:
100%
Mindenképp le kell ülnöd megbeszélni ezt anyuddal, hosszú távon ezt nem lehet így csinálni. Egy idő után a srác is teljesen jogosan ki fog egyszer bukni.
2013. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt mondta a barátod,akkor ne stresszelj.

Vagy még merüljön le "véletlenül" a telefonod :)

2013. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
hány éves vaGY? egyébként meg te életed ne szóljon bele.
2013. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19
2013. ápr. 28. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
én is annyi vagy én már elköltöztem otthonról mondjuk engem lelki terrorba tartottak bántalmaztak.. és volt rosszabb is.
2013. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd anyukádnak, hogy ha ennyire zavarja, hogy nincs diplomája a barátodnak, hogy még jó, hogy nem ő jár vele... téged meg nem zavar.
2013. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
*vagyok.
2013. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kitti,lehet pár kérdésem priviben? :)
2013. ápr. 28. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
igen.
2013. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!