Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza fog jonni?

Figyelt kérdés

Volt harem borzalmas kapcsolata elottem, ami kivaltotta a depressziot es szorongast belole.


1 evig nagyon boldogok voltunk, eloso randiznik velem, soha nem kapott semmit elotte, en igazan szerettem es foglalkoztam vele.


Utobbi honapokban voltak kissebb vitak mert o mind egyre onnallobb akart lenni (reszegen akart vezetni, varosban elfogadott pirulat, szonelkul atmegy idegen szomszedhazba) nagyon naiv:(


Uj barati korbe keveredett, utolso heten elkezdtek folortolgetni egy csavoval, es en meglattam a beszelgetest, es aztmondtam, hogy akkor hadjuk az egeszet, vegul ugydontottem, hogy probaljuk meg megbeszelni. Vegul o ugy dontott, hogy annyit bant, meg nem oke az agya, hogy jobb lenne ha nem lenne kapcsolatba vagy 1 evig, es dolgozna magan. Lehet, hogy egyszer meg osszejovunk.


Azt mondta, hogy nagyon banja amit tett, es befejeztek, es csak baratkent irogatnak. De en latom, hogy egesz nap fent vannak es dumalnak online. Meg ha ossze is jonnek, csak megfogja bantani az exem, mert nagyon hutlen egy csavo.



Nagyon megvaltozott hideg lett, es kemeny. Sajnos sokat irogattam par napra a szakitas utan. Most ugy dontottem, hagyom had gondolkozzon es megvarom meg o ir egy nap.



Szerintetek visszajon? Vagy mitortenik? Hogy viselkedjek?



En 23F o 20L



2019. jún. 12. 04:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Lépj tovább!

Ő már lelépett a másik csávóval.

2019. jún. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe a csajt.
2019. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha vissza is jonne nem vennem vissza, csak kivancsi vagyok, hogy vajon rajon, mit tett?
2019. jún. 12. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre tudni. Lehet megbánja, lehet sose fog visszanézni.
2019. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!