Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megváltozhat még ez a volt párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat még ez a volt párom?

Figyelt kérdés
5 és fél éves párkapcsolatomnak lett vége. Az ok a kozos gyermekunk szuletese, tervezett baba volt,2 évig nem sikerült és amikor igen, páromban nagyfokú bizonytalanságot láttam a penzugyi gondja miatt. Mondta, hogy ő annyira mégsem akarja, de ne vetessem el aztán másnap meg azzal jött hogy ő ebben nem akar részt venni. A terhesseg 7. Honapjaban már teljese erdektelenné vált, semmiben nem segített, en elkoltoztem a szuleimhez és őt hiába kerestem, hívtam eltünt, nem reagált semmire, lerázott. Jelenleg 7 hetes a babánk és még nem látta, amikor a kórhazban voltunk majus 1- én munkaszuneti nap volt, gondoltam hátha bejon így, de azt mondta, hogy most sikerult eladni az uzletet így a penzugyi gondjai megoldodtak és most nem tud bejonni, mert megy hajót venni! Pihenni akar, bulizni, és nem akar beelefolyni ebbe a gyerek témába. Azóta osszejott valami új novel, de telefonon azt mondja, hogy hiányzok neki, de nem tud hozzánk lejonni, mert az uj nő őrizete alatt van. Nem tudom, hogy az a nő tud e rólam vagy sem de gondolom nem. A családom, barátaim es én is ertetlenul sokkban állunk az esemenyek elott. Mi baja lehet? Mi tortent vele? Nagyon jo embernek ismertem, most meg azt sem tudom kicsoda ő. Ezzel a novel is úgy jottek ossze, hogy mi még le sem zártuk a mi dolgunk, vártam hatha csak megijedt es ido kell neki. Es egyik naprol a masikra azt mondta, hogy mostantol csak munkaidoben keres es en is csak akkor keressem. És hogy osszel vissza terunk a dologra, kerdeztem miert mivan es akkor szembesitett ezzel, hogy osszekoltozott valami novel Hirtelen, egybol. Mi lehet vele? Nem ertem. Pedig nagyon szerettuk egymast.
2019. jún. 16. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek: ha eddig nem változott, akkor most sem fog. Felnőtt ember, és felnőttként már nehéz alakulni.
2019. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem semmi. Igazi r|banc a volt párod.

A másik nő nyilván nem tud rólad és a gyerekről.

Keress egy jó ügyvédet, és akassz le róla annyi gyerektartást, amennyit csak tudsz. Megérdemli.

2019. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Sajnálatosa, ami veled történt, el tudom hinni, hogy fájdalmas átmenned ezen a sztorin. Együtt érzek veled.


Azt javaslom, jelenleg a gyerek érdekeit tartsd szem előtt, az ő helyzetén igyekezz javítani. Keress egy jó ügyvédet, ha kell, magánnyomozót is. Ha már apa nélkül nő fel, legalább ne kelljen szűkölködnie.


Ne kenedődj el, sajnos előfordul ilyen mással is. Fel lehet állni belőle.


Sok boldogsáhot a babával, és egészséget mindkettőtöknek!

2019. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megváltozhat. Sajnos a további romlása sem kizárt :(
2019. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A párod(exed) nem akarja a gyerek témát, ezt meg is mondta. Azért írogat, mert valamennyi lelkiismeretfurdalása van, de visszajönni nem akar. Ezt sajnos tudatosítanod kell és el kell kezdd a külön életed.


30n

2019. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy egy apa megijed, mert fél attól, hogy mi lesz ha nem tud megadni mindent a gyereknek (nem csak anyagiakra gondolok, idő vele stb), de ha szereti a párját nem hagyja magára, pláne nem lép le.

Szerintem nálatok pont akkor toppant be a baba mikor a párod már továbblépett volna, de azt sem tudhatod, hogy ez az új csaj nem-e volt a szeretője azidő alatt is, mikor még együtt voltatok, csak ezzel az indkkal lépett le.

Különben is, ha az én anyagi helyzetem helyrejönne, nem az lenne a reális, hogy na most már van pénzem, visszamegyek a páromhoz, segítek neki, hogy meglegyen mindene a gyereknek és támogassam őket, mellettük legyek? Nem ennél fontosabb volt egy hajó. Behalok ezen.

Ne várj rá, felnőtt ember, nem az van hogy szeretne hozzád menni, de az anyukája nem engedi át. Vegyél példát a tinikről, a szülők hiába tiltsák a lányokat el a barátjuktól mert még fiatalok, vagy nem mehetnek el bulizni, de ők akkor is elmennek, miért? Meg ott van bennük az akarat.

Koncentrálj a babára, az exed ne keresd, ha akar valamit akkor majd megkeres személyesen, milyen apa az aki a saját gyerekét sem nézi meg?

2019. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!