Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom már volt házas és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már volt házas és kijelentette, hogy nem akar többet házasodni. Megváltozhat a véleménye?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon rosszul esett mert én nagyon szeretnék vele esküvőt egyszer nem feltétlen most, de egyszer igen.(4 éve vagyunk együtt)
2015. júl. 19. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Változhat, hisz emberek vagyunk. Ne erőltesd a témát egy darabig, majd ha alkalom úgy adja, próbáld meggyőzni úgy, amivel hatni lehet rá.
2015. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán megváltozik, talán nem, erre semmiképp se építs, hogy majd úgyis meggondolja. Simán lehet, hogy nem fogja. Gondold át inkább alaposan most, hogy ha tényleg nem lesz esküvő, úgy is folytatni akarod-e?
2015. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Megvaltoznat az elozo hazassagom utan is azt mondtam, h soha tobbet nem megyek ferjhez es ismet ferjnel vagyok. Remelem, h ez nem valami hobbi nalam:-))


Nem azt. O dom h megbantam, de ha most valnek en tobbet nem megyek ferjhez a hazassag nem nekem valo, plusz soha nem tartottam fontosnak es sosem ertettem ez a ferjhez menes maniat.

2015. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gyereket is nagyon szeretnék tőle csak 2 bibi van az egyik, hogy neki már van kettő és a másik az,hogy én régebben nagyon nem szerettem volna és ezt mondogattam neki, de most ....megváltozott a véleményem erről. Mit gondoltok, hogy közöljem vele?
2015. júl. 19. 22:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4: Egyszerűen, mondjuk valahogy így: "Mostanában azon gondolkodtam, hogy talán mégis jó lenne egy baba. Mit gondolsz?"
2015. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez jó is lenne csak már így próbáltam felhozni és azt mondta, hogy "Úgy sem akarsz majd pár hónap múlva."
2015. júl. 19. 22:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor várj pár hónapot, aztán közöld vele, hogy tévedett, még mindig szeretnél :D
2015. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra ne építs, hogy majd úgyis meggondolja, döntsd el, hogy neked így jó-e.
2015. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megváltozik, lehet, hogy nem.
2015. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Változhat szerintem. Anyáék 15 év után döntottek, anya megkérte apa (nevelőapum) kezét, mert apu nem merte ezt megtenni másodszorra..anya meg egyszer már elutasította mert az édesapámmal is széttmentek.. nagyon aranyosak voltak :)
2015. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!