Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott azota sem keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott azota sem keres?

Figyelt kérdés
2hete lassan hogy elhagyott a párom. 5es fel ev utan. Kihult a szerelem a reszerol. Azt mondta szeret es ragaszkodik, de mar nem szerelmes. Azt mondta lepjek tovabb es ne sirjak miatta mert nem eri meg. Mondtam neki hogy ne később banja meg. Azt mondta lehet meg fogja de mar keso lesz. Ezzel a mondattal mar le is lepett. Azota egyszer beszeltunk de csak azert mert jott a cuccaiert. De nem keres. O pedik latszolag jol meg van nelkulem. Mar tul lepett rajtam? Nekem nagyon hianyzik o viszont tudomast se vesz rolam. Egyszerűen hihetetlen hogy ennyi ido utan annyit nem kerdez meg hogy hogy vagyok.
2019. jún. 24. 05:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es ugy beszeltuk hogy neha erdeklodunk egymasrol hogy mi van. De azota se irt. Azt mondta tudnj szeretne mi van velem. Megsem ugy tunik
2019. jún. 24. 05:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bem értelek. Magyarul megmondta, hogy vége. Akkor miért keressen?

Csak nővel ne kezdjen az ember...

2019. jún. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól teszi, hogy nem keres. A szakítás után ez a legjobb, nem beszèlni egymással. Nehezebben lèpsz túl rajta, ha folyamatos kontaktban vagytok. Ha èrdeklődne felőled, akkor még menne az agyalás a rèszedről, hátha azèrt teszi, mert hiányzom, ès kezdi bánni...ès lovallod magad hiú ábrándokba.

Ettől mèg nem jelenti azt, hogy már túl is van rajtad, bár nyílván neki könnyebb, ő szakított, ő az aki már nem szerelmes.

Szóval próbáld megemèszteni, hogy vège. Tereld el a gondolataid, keress magadnak új elfoglaltságot, találkozz barátnőmmel stb.

2019. jún. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, elhagyott és azóta sem keres.

A kulcsszó, a néha, de nem alig két hét után.Az sincs kizárva, hogy egyszer sem fog keresni.Értelme sem lenne, csak odalökött egy kis "vigaszt" neked, hogy "jobban" viseld a helyzetet.Lépj tovább.

2019. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ertem es ez igaz is. De nekem meg mikor egyutt voltunk azt mondta ha külön is megyunk tartani akarja velem a kapcsolatot. De hat nem.
2019. jún. 24. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Mèg csak 2 hèt telt el. A tartani fogja a kapcsolatot jelentheti azt is, hogy párhavonta èrdeklődik, ír szülinapra stb.

Tök fölösleges parnaponta írkálni egymásnak.

2019. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben vagyok én is jelenleg. Érdemi választ nem tudok, de ha van kedved egy sorstárssal beszélgetni, írj nyugodtan.
2019. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!