Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után már kiszeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után már kiszeretett belőlem, azt mondja, hogy semmi probléma velem, csak már nem szerelemből szeret, ezért elhagyott. Azóta már mást szeret. De minden szerelem átalakul szeretetté, nem?

Figyelt kérdés

Mindig elfogja hagyni azt akit mar nem szeret szerelemmel?

Egyébként lelkitársak voltunk, és én azt gondoltam, hogy átalakult a szerelem mély szeretetté.. De ezek szerint nem.


2014. aug. 14. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 18?
2014. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő nem gondolt téged lelki társnak, csak egy nagy Kúrásnak. Keress jobbat nála!
2014. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

minden átalakul...és minden mulandó...tökéletlenek vagyunk...ezért mindig mindenki megbántunk.

az embereket ezért nem szabad szeretni....soha.

inkább szeressünk egy kutyát, vagy egy lajhárt, vagy egy hörcsögöt...azok nem csapnak be...de egy embert...????!!!

pfffffffffffffff

elhitetik veled, hogy szeretnek, aztán megrágnak és kiköpnek...és mehetsz utadra.


a szerelem az szerelem...megváltozik az agy biokémiai aktivitása és "megzavarodik" aztán ez növekszik, növekszik és növekszik, van akinél egész életében csak nő...és soha nem jön a szeretet, mert csak szerelmet érez.

aztán vannak akiknél a szerelem elmúlik, és átmegy ragaszkodásba, szeretetté...nehéz boncolni ezt a témát, mert minden ember máshogy működik, én szerelmes tudok lenni, és ha valakibe szerelmes vagyok akkor azt szeretem is. És ott van az, ha elmúlik a szerelem, akkor is szeretem és nem hagyom el, mert sokat jelent nekem és vigyázni, óvni, szeretném, mert szeretem, gondját viselni, megvédeni.


De ha lemondott rólad, akkor ő egy tipikus átlag ember, átlag érzésekkel, szerelmes volt, elmúlt, szeretett, elmúlt, teherré váltál számára, így elhagyott.


ha belegondolunk, ha valaha is szeretett volna, megtartotta volna veled a kapcsolatot....de így...csak a farka vezette szerintem.

2014. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szeret csak nem szerelembol, neki pedig az kell, hogy újra atelje..
2014. aug. 14. 09:53
 5/17 anonim ***** válasza:
De ha szeretne, akkor lemondana arról, hogy még egyszer átélje a szerelmet...
2014. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
önmagát szereti, nem téged
2014. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy ő a lány, te meg a fiú, Kérdező!
2014. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
épp fordítva.
2014. aug. 14. 10:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Átalakul, csak ezt egy normális kapcsolatban nem érzed. Mindig van benne valami, amitől fellobban a tűz, nem kell állandóan izzani a kapcsolatnak, de lennie kell valami szikrának, amitől azt érzed, jó a másikkal lenni.
2014. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem élte ki magát, és tudom nem vigasztal, de egyszer talán bánni fogja, hisz 5-év nem kevés...

Hajtja az ösztöne, de fiatal még nem élte ki magát...

Lehet később lapos kúszva vissza mászna, kérdés Te el tudnád ezt fogadni?

2014. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!