Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Zaklatási ügy, a férfi hetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatási ügy, a férfi hetek óta nem áll le. Mi lesz a vége? Mit tegyek, vagy ne tegyek?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve. Alig 2 hónapos “kapcsolat” volt, én szakitottam, mert rájöttem, milyen fura ember, es most 1 hónapja már, hogy 2-3 naponta terjedelmes üzenetek, e-mailek jönnek (milyen szemét nő vagyok es hogy tehettem ezt vele es meg fogom bánni ezt a döntést, illetve nekem milyen szar lesz így az életem) és már a munkahelyemhez is odajött számon kérni és könyörögni.

Baromi szánalmas. Mit tehetek? Kezdek felni.

Privátban írok részleteket. A férfi 37 éves, én 33.


2019. jún. 30. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel. [link]
2019. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem írod meg neki (e-mailben), hogy legyen szíves leállni és tételesen leírni, hogy ne keressen mailben, sms-ben, szociális médián, telefonon, élőben, pláne ne a munkahelyeden, ellenkező esetben kénytelen leszel jogi lépéseket tenni. Ez talán elriasztja. Miden esetre tiltsd le minden honnan, így, ha továbbra is keres, azt maximum személyesen teheti meg. Ha megteszi és úgy ítéled meg, hogy zaklat vagy veszélyeztet, elmész szépen a rendőrségre.

32/f

2019. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Előzőnek: Biztos hogy már tudtára adta.
2019. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, hasznos a cikK. Egyelőre fontolgatom a feljelentést, ma reggel is jött egy levél valami tök idegen e-mail címről, szokásos esszé formátumban. Kezdek már kicsit beparázni, meg lassan elhinni azt a sok faszágot amit abban a levélben ír.

Természetesen hetekkel ezelőtt megírtam neki hogy hagyjon békén és ne keressen, nem vagyok rá kíváncsi és részemről ennyi volt. De mint ahogy a két hónapos időszak alatt, az én véleményemmost se érdekes neki. Sajnos néhány levélre válaszoltam mert olyan szinten provokáló volt hogy nem bírtam nem visszaírni.

Először amúgy normálisnak tűnt.

2019. jún. 30. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy férfi rokonod,haverod nem tudna vele beszélni?
2019. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban az a megoldás, ha egyértelműen jelzed felé, hogy nem kívánsz vele kommunikálni, és amennyiben nem fejezi be, feljelented zaklatásért.

(Barátnőmet zaklatta a volt pasija, nála bevált a fenti módszer.)


Ha ír, a leveleit NE olvasd el, telefont ne vedd fel, ha meglátod, fordíts neki hátat, vagyis minden módon jelezd felé, hogy nem akarsz vele kommunikálni.

2019. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Baratnomnek volt eg hasonló ügye szerencsére a környéken a rendőrök rendesek és elbeszélgettek vele....Utána leállt

Hátha ez bejonne

Vaalmi rendőr ismerősöd nincs?

2019. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazd meg neki írásban, hogy jogi útra tereled az ügyet, ha még egyszer küld egy ilyen üzenetet, vagy ha személyesen megjelenik. Lehet beválik. Ha nem, az összes írásos bizonyítékkal be lehet menni a rendőrségre. De erről legyen mindenképpen írásos nyom.

Sok sikert!

30n

2019. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, a levelei meg legyenek ott bizonyítéknak. Én nem is figyelmeztetném, hogy feljelentem, ne legyen alkalma kitalálni valami kamu sztorit.
2019. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először jelezd neki, hogy feljelented, ha nem áll le. Ha utána is ilyen jelentheted.
2019. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!