Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, miért viselkedik így egy 40 év körüli nő?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok, jó pár éve megismerkedtem a fent említett nővel, megvolt a vonzalom stb..de ő miatta nem lehettünk együtt mert mindig talált valami kifogást..korkülönbség, távolság stb..hozzáteszem a távolságon tudnék változtatni.. de ettől függetlenül igaz, hogy egyiket sem lehet szőnyeg alá rejteni, de miért viselkedik így.. egyik nap még látna, jaj de jó lenne velem stb..aztán másik nap mint ha valami ellensége lennék akivel nem kell beszélni sem. nagyjából ez a kettősség jellemzi azóta hogy először találkoztunk kb 3 éve. Előtte semmi ilyen baj nem volt. az évek során már jó néhányszor elküldött..valahogy mindig visszakerültünk egymás "életébe". Most legutóbb 2 hete szakította meg velem a kapcsolatot. Bár nekem is elegem lett ebből az egészből hogy nem tudja eldönteni mit akar. Ezért én is elküldtem úgymond a fenébe, belefáradtam már az állandó hülyeségébe és játékába hogy mindig ezt csinálja. Eltelt nagyjából 1 hét..és facebook-on lájkolta egy két bejegyzésem( tudom idióta tini baromságnak tűnik és nem ebből kellene kiindulni, nem foglalkozni ilyen dolgokkal mint lájk stb) DE..miért csinálja ezt?? Miért lájkol.mit érdekli őt bármi ami velem kapcsolatos, ha minden áldott alkalommal elutasít és nem akar velem beszélni, sem találkozni..viberről is letiltott.. tehát nem értem hogy miért nem hagy békén? ráírtam és megkérdeztem minek lájkolta a bejegyzésem?..nem írt semmi választ. azóta csend van úgymond.
2019. júl. 15. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert hagyod. Le kell tiltani mindenhol, törölni a számàt, és keress helyette egy normàlisat.
2019. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert legyezi az egóját, hogy te meg ráírsz, meg gondolom direkt olyan dolgokat teszel ki, ami "majd tetszik neki", meg lesed várod, lájkolja, vagy nem.


Te nem hagyod saját magad békén. Ha megmondtad neki, hogy belefáradtál ebbe és hagyjátok egymást, akkor tiltsd le te mindenhonnan, aztán megnyugszol, ez így még 20 év múlva is pont ugyanitt fog tartani.

2019. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyen hülye játszmával mutogatja, hogy ott van még. És ott is lesz, amíg hagyd neki. Baromira élvezik ilyenkor az emberek, hogy kellesz nekik, de ő nem adja magát és csak azért is mész utána.
2019. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jav.: kellenek neked (elírtam)
2019. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Izabella220 ***** válasza:
25%
Nőként mondom, amiattnert a nők fordítva müködnek. HAGYJÁL=Érdeklődj azért, ne add fel. MINÉL JOBBAN KOPTAT annál jobban bízik benne azért nen adod fel.
2019. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!