Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néhány késői harmincas és...

Néhány késői harmincas és negyven év körüli nő miért viselkedik, öltözködik úgy mint a húszon évesek?

Figyelt kérdés
Látom ugyanezt férfiaknál is csak ez nálam a nőknél jobban szemet szúr. Rendszeresen látom, hogy sokan megpróbálnak úgy sminkelni és öltözködni mint a fiatalabb huszonévesek, ezzel nincs is semmi bajom. Viszont mikor úgyis próbálnak viselkedni és még erőltetik is az már zavarni szokott. Nem szeretem ezeket a felesleges beskatulyázásokat de tényleg csak az egyszerűség és átláthatóság miatt aposztrofáljuk őket " pumáknak ". Erre a témára tipikusan azt az esetemet szoktam felhozni mikor pumák nyomulnak rám( 23 éves egyetemista/dolgozó férfi vagyok ) egy buliban vagy utána facebookon. Ez így elsőre nagyon jól hangzik de általában kifejezetten kínos, zavarba a végkifejlete. Az esetek nagy részében szerintem arról szól, hogy ezek nők nem érzik elég szépnek, jónak magukat és megerősítést várnak másoktól. Haverokkal sok retro partyra járunk mert szoktak iszonyatosan jók lenni, itt teljesen megértem miért vannak 30 fölöttiek. Viszont mikor elsodor a társaság egy Katapult DJ-re vagy minimal nightra esetleg egy direktben egyetemistáknak szóló buliba akkor ott nem érzem annyira a létjogosultságát a pumáknak meg az idősebb pasasoknak sem.

2017. ápr. 5. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem, amikor idősebb férfiak nyomulnak rám.

Én érzem magam kellemetlenül. :/

Ezek szerintem csak kalandot akarnak, ignoráld őket.

2017. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Őszintén szólva én is szoktam csak kalandot keresni, viszont ők nem mindig fogják fel, hogy nem velük keresem. Konkrétan volt olyan egy buliban, hogy egy "puma" odajött és elkezdet acsarkodni velem mert őt elküldtem és inkább oda mertem menni én "szemét f**z" egy másik korombeli nőhöz.
2017. ápr. 5. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nemcsak agresszív férfiak, hanem agresszív nők is vannak a szórakozóhelyeken és nagyon nehéz leszerelni mindkettőt. Esetleg, ha a kidobók néha tényleg figyelnének és nem az ártalmatlanabb emberekbe kötnének bele.
2017. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
A kérésben leírttal nincsen semmi gond, ellenben ha 70 éves aszott nénik teszik ugyanezt, az eléggé gyomorforgató.
2017. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amiert 17 eves lanyok 30-nak akarnak latszani. Mert olyasmire vagynak ami az altaluk megcelzott koroszralynak "jar".
2017. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Múltkor mikor szombat hajnalban 3kor egy szórakozóhelyen a 20 éves lányoknál bepróbálkozó s-ggrészeg, undi 40 éves palikat néztem, ugyanezen gondolkoztam, és én se jöttem rá. Ultragáz volt :D A táncuk meg főleg :D Kérlek, maradjatok otthon és olvassatok, mint minden rendes öregember kösz.
2017. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
fasz.ra vágynak mi másért, tegnap a postás ennyi mondott "na kur.va lett az asszony 20-22 évesek kurj.ák őt meg a barátnőjét"
2017. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
A puma kifejezés nem 30 fölöttit jelenti, hanem 50 felettit..a harmincas nők még szépek és fiatalok..
2017. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os. 37 éves nő vagyok és sajnos egy jó minimal techno partyba sincs kedvem elmenni az ilyen 15-20éves kis ágaskodópötsű kisfiúk miatt. Valami iszonyat bosszantó,hogy tapadnak,erőlködnek. A leggázabb,hogy egy sima bevasárlás közben is ez történik,bámul,kinéz a ruhámból majd odajön makogni,hogy "hallod,nagyon tetszel,van kedved találkozni" Nincs,keress magadnak másik babysittert. Légyszi menjetek matinére vagy tinidiscoba vagy egyszerűen csak maradjatok otthon xboxozni.
2019. dec. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én középkorú nő vagyok és lehet, hogy érintett az általad említettekben. Lehet, hogy én is csinálom? Írnál példákat az öltözködésre, sminkelésre?
2022. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!