Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Évek után keres meg az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Évek után keres meg az exem?

Figyelt kérdés
Ti szóba állnátok az exetekkel, aki nem is akart komoly kapcsolatot, ugyanakkor eleinte ti nem akartátok, így barátság volt extrákkal? Most több éve nem beszéltünk, de nagyon nem tudom hova rakni az egészet, hiszen ő nem akart kapcsolatot és még a hűségre sem képes. Vagy milliószor megbántott. Vélemények?

2019. júl. 19. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van önbecsülésem és nem szeretem magam kínozni, szóval egy ilyen után simán csak képen röhögném és ezzel le is zárnám a dolgot.
2019. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bepróbálkozott, hogy hátha csurran még valami. Vagy benőtt azóta a feje lágya. Nem tudhatjuk... Kérdezd meg tőle, hogy miért keresett fel!
2019. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ùgy írsz,mintha Te lennél az az ex,akiről kérdezel.


Én mindenkivel szóba állok,ha keres,mert ha ő nem is tette, én megtisztelem.Csak mert jobban alszom így.Végighallgatnám mit akar,bár Te arról nem írtál miért keresett.

2019. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még csak nem is személyesen keres... hanem egy haverjával próbálja kideríteni, hogy mi van velem...
2019. júl. 19. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd keres,ha kiderítette azt is,hogy van valakid vagy nincs.
2019. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék vele, főleg, hogy nem is személyesen keres. A hátulról közeledés meg abszolút nem komolyan vehető számomra. A múlt, az múlt. Nincs értelme felkavarni. Valószínűleg csak megint a dugás része érdekli, mert éppen nincs más elérhető közelségben. Esetleg rájött, hogy jobbat nem tud találni. Szamár nem lennék az tuti. Miért nem akkor becsült meg, amíg volt rá lehetősége.
2019. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os én is erre gondoltam.
2019. júl. 19. 15:06
 8/8 anonim válasza:
Ha őlépett le nnak idelyén, akkor most te kergesd a ....ba!
2019. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!