Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, ha évekkel a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha évekkel a szakítás után is még keres az exem?

Figyelt kérdés
Ő dobott engem, sosem szeretett, lényegében hazudott állandóan és a kapcsolatunkat sem vállalta fel más előtt. Sajnos ezeket csak utólag tudtam meg, én őt nagyon szerettem. Talán még most is érzek iránta valamit, de a haragot, csalódottságot és minden mást nem tudom elfelejteni. Ennek ellenére ő többször is keresett már engem, tartani akarta a kapcsolatot, hogy legyünk barátok. Nem mentem bele. Tiltottam állandóan, ahányszor csak keresett. Most megint megtalált. Már tényleg nem tudok mire gondolni, hogy miért akar még mindig beszélni velem, ha egyértelműen a tudtára is adtam, hogy én itt befejeztem mindenféle kommunikációt vele.
2019. jan. 14. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Abban bízik, hogy hát ha megtud fűzni még is, és idővel be adod a derekad. Engem 3 és fél év után keresett meg az exem, bár őszintén ha nem lett volna barátnőm, talán még örültem is volna neki. Szerintem talonba akar tartani, hiszen általában könnyebb azt megfektetni, akivel már egyszer voltál és jó volt a szex.
2019. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Letesztelheted, hogy továbbra is ki akar-e használni és a bűntudatát szeretné veled enyhíteni. Mondd ki nyíltan, hogy a bűntudatra máshol keressen orvosságot. Amúgy a neheztelés és a bűntudat vonzzák egymást. Te is változtathatsz a hozzáállásodon, ha már elet haragudtál.
2019. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem 7 év után akart befűzni az első exem. Ilyen van, amikor a másik magányos, előveszi a nosztalgiát és próbálkozik.


30N

2019. jan. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom,ez a jelenség egyáltalán nem ritka:D Engem is mostanság keresett fel sok év után az ex... de már egyből nem akart barátkozni,mikor a mi újság kérdésre boldogan válaszoltam,hogy férjhez mentem és 20 hetes terhes vagyok :DD szépen el is tűnt:D
2019. jan. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1. vagyok: Akár mennyire is fáj a mai napig, hogy szét mentünk, igazság szerint sosem kerestem meg úgy igazán.

Mellettem nem volt boldog ember és úgy se működne.

2019. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, fáj neki, hogy túl tudtam lépni rajta és tudok nélküle is létezni. Sértem ezzel az egóját, mert számonkérte, hogy miért tiltottam le állandóan. Nem válaszolok már neki. Lehet, hogy gonosz vagyok, de anno én szenvedtem miatta egy évig, érezze át, milyen lehetett nekem.
2019. jan. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!