Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális rövid időn belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális rövid időn belül ismerkedni?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 évig tartott a kapcsolatom, abból majdnem 1et együtt éltünk, de aközben nagyon sokat veszekedtünk és nagyon sokat sírtam, és egyikőnk se volt már boldog, én meg ragaszkodtam hozzá és nagyon nehezen engedtem el, magam alatt voltam. Aztán 2 nap után elkezdtem beszélgetni valakivel itt, és majd találkozni is fogunk, ő említette, hogy szeretne és ahogy ír, és a képei alapján is szimpatikus. Ez csak attól függ, készen állok e rá?
2019. júl. 21. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Innen akarsz találkozni valakivel? Hát nem ígér sok jót. De te tudod. Hát bú felejtőnek biztosan jó lesz a srác.
2019. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt elvileg te tudod. De ha ez kérdés, akkor szinte biztos, hogy nem.

Azt javaslom hagyd szegényt vagy a bele is vágsz, baromira figyelj tudatosan magadra mit hogyan reagálsz le és mennyi emléked/félelmed/aggályod tör be a múltból, mert ha a másikat kiteszed ennek, akkor úgy marod el magadtól, hogy közben nem is egymással van problémátok.

32/f

2019. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok az véletlenül? :P

Imádlak Fanni! Gyönyörű vagy ma is!

2019. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől fugg,nekem általában bejött a kutyaharapást szőrével mentalitás :)
2019. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Embere válogatja....normális e ?

Hát az majd kiderül, neked használ e.

Próbáld meg, hátha :)

2019. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!