Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy szakítás után rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy szakítás után rövid idővel elkezdtem ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon sok mindent eltűrtem és megbocsátottam a barátomnak. Mire szakítottunk, már rég elmúltak az érzéseim iránta. Sajnáltam, hogy mi lesz vele nélkülem (anyagilag, érzelmileg), de mégiscsak elhagytam.

Elkezdtem ismerkedni, megismertem valakit a városból. Nagyon sokat beszélgettünk, találkoztunk is. Szimpatikus, el tudnám képzelni hogy vele járjak. Ő is így gondolja.

Kis időt kértem, nehogy az emberek megszóljanak...

És a volt barátomba sem szeretnék belerúgni még jobban.

Majdnem 3 évig voltunk együtt, és együtt is éltünk elég sokat.

23L


2014. ápr. 14. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rossz nincs abban hogy ismerkedsz. A volt barátod pedig ne érdekeljen mit gondol. A te életed, ne azt tedd ami mások szerint jó, hanem amit te szeretnél, légy boldog.
2014. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem is őmiatta aggódom leginkább, hanem a közös ismerőseinkre.

Régen tényleg nagyon szerettem a volt barátom, és mindent megtettem volna érte, de sok olyan dolog történt amit nem tudtam tűrni, meg már nem is volt jó a kapcsolatunk.

Sokat veszekedtünk, szex se volt.

2014. ápr. 14. 12:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Jol teszed,sot ez a legjobb ilyenkor,minel hamarabb ismerkedni,randizni es hamarabb tul leszel a szakitoson is,konnyebb felejteni.Minek otthon ülni busulni,meg mi lett volna, ha... stb....

Erezd jol magad,ismerkedj,hajra!

2014. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Kis időt kértem, nehogy az emberek megszóljanak.."


Pont ebben a helyzetben voltam, csak én az új fiú szerepét játszottam. NE érdekeljen más véleménye, ezzel csak a leendő kapcsolatot mérgezed meg, mert azt az érzést kelted, fontosabbak az ismerősök és az ex, mint ő. Szóval ne húzd az időt, gyere vele össze ha komolyan gondolod. A jelen fontosabb mint a múlt.

2014. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Massal meg ne foglalkozz,ki mit szol hozza, TE Eleted,akinek nem tettszik az kap.a be. Az a lenyeg hogy Neked jo legyen,ne a masiknak.Massal sose foglalkozz,csak a te erzeseiddel,MAGADDAL!
2014. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom a volt barátomat eláztatni senki előtt, de azt se szeretném, hogy megszóljanak.
2014. ápr. 14. 12:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem fognak megszólni amiatt mert boldog vagy. Ha meg igen akkor le kell sz*rni őket.

1-es voltam.

2014. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fontosabb az, hogy megszólnak-e mint ez a pasi? Szerintem akkro ne gyerek össze vele..
2014. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok elkapkodni semmit :)
2014. ápr. 14. 13:04
 10/13 A kérdező kommentje:
Annyit kértem tőle, hogyha történik is valami, egyelőre ne publikáljuk. (ne az legyen, hogy az első csók után mindketten rohanunk haza kiírni fb-re, hogy kapcsolatban vagyunk)
2014. ápr. 14. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!