Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ember nem meri hosszan tartani azzal a nővel a szemkontaktust, akit igazán vonzónak talál? Miért jön zavarba? Miért száll inába a bátorsága?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 21:35
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ilyen fajta...
2019. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Sokan vannak, akik senkivel sem szeretik hosszan tartani a szemkontaktust, nemhogy azzal, aki bejön nekik.
2019. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, másnál miért van. Én attól tartok, akkor jobban "belém lát" .

A másik, hogy elégedetlen vagyok a szemeimmel (nem tetszik) , ezért azt sem szeretem, ha más bámulja (másnak tetszik) de engem akkor is zavarba hoz.

2019. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező? Ez mindig is így működött nálad? Hogy ismerkedtel eddig?
2019. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
S méghogy a nōkön nem lehet kiigazodni.. tehát ezek szerint ha a pasi szemezik a nōvel, akkor az valójában nem a tetszés jele?
2019. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem szeretsz valakit, de nem mersz ránézni? Nem tudod a tudtára adni hogy tetszik?
2019. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Korábban senki szemébe nem voltam képes még csak rövid ideig sem belenézni. Mióta legyőztem az egóm, vele minden fájdalmat, azóta képes vagyok bárki szemébe nézni annyi ideig, ameddig csak akarok, mert nem jön elő semmilyen érzés, ami ezt megakadályozna ebben. Magyarán az érzéseim ura lettem 100%-ig.
2019. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os Valami olyasmi és hezitálok, hogy ofamenjek-e.
2019. júl. 25. 05:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van vesztenivalód? Nem gondolom! Ha mégsem sikerül, akkor legalább biztos lehetsz benne hogy te megtetted amit lehetett.
2019. júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hezitálj! Még ha esetlenül is de próbáld meg. Tudod nekem is van egy kiszemeltem, és ugyan így viselkedik a közelemben én pedig alig várom, hogy közeledjen. Én személy szerint elolvadok attól, hogy valakire ilyen hatással vagyok, mondjuk én is zavarba jövök nagyon a közelében.
2019. júl. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!