Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti belemennétek egy szexkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy szexkapcsolatba, ha a pasi aki ajánlja tetszik, de viszont van más szexpartnere is , aki fix?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Korrekten nyílt lapokkal játszik. Ha esély van arra, hogy sérülök mert túlságosan megszeretem akkor hagyom. Ha csak a szex ami motivál akkor talán igen. De ezt sem mondom biztosra.
2019. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem játszott nyilt lapokkal teljesen , mert nem tudtam , hogy más szexpartnere is van . Biztos úgy vette , hogy nem tartozik rám , hiszen csak szex lenne . De engem érdekelt volna

Igy most lefekudtem vele egyszer es feltekeny vagyok

2019. júl. 26. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem mennék bele, de az igaz, hogy csak szexkapcsolatnál semmi nem tartozik a másikra.
2019. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen esetem, de akkor az illető tiszta lapokkal játszott. Idővel hivatalos kapcsolat lett belőle, de nem tudtam benne teljesen megbízni, így tönkre is ment. Ennek ellenére kellemes emlékként őrzöm, mert emberként nem volt vele gond, a kapcsolat pedig nagyon intenzív volt érzelmileg és szexuálisan is számomra, amit jó volt, vagy legalábbis tanulságos megélni.

Ellenben nem javasolnám érzelmesebb/érzékenyebb embernek, hogy ilyen helyzetbe hozza magát, ha akár csak kicsit is úgy érzi, valódi érzelmeket tudna táplálni a másik fél iránt. Én is nagyon sokáig szenvedtem utána, kb 6 év kellett, mire teljesen túljutottam rajta, és már csak emlék maradt. Több olyan kapcsolatom is tönkrement utána, ami jó is lehetett volna, de nem lett, mert nehezen engedtem el.

Szóval ha elfogadsz egy tanácsot: ne folytasd ezt. Főleg, hogy máris féltékeny vagy. Fájdalmas tapasztalat lenne.

2019. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Nem az érzelmek miatt félek , hanem a hiúságom bántaná

2019. júl. 27. 00:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak qrni akarnék vele, igen. Egyébként nem.
2019. júl. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!