Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbsêg a között hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbsêg a között hogy egy férfi szerelmes a nőbe vagy csak tetszik neki?

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 04:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerinted? Te mindenkibe szerelmes vagy, aki tetszik? Nyilvsn nem.
2018. márc. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy személyiségre is tetszik-e neki a nő.
2018. márc. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát a tetszik, az az, amikor egy csodás Merlot illatát megérzem, a szerelem, amikor lassan kortyolgatok is belőle. Szóval az "érzelmek" nás- más szintje...
2018. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem szeretet azok érzések ellentétben a "tetszik" "jó csaj"..na ennek semmi köze az érzelmekhez. Nekem is sok férfi tetszett már aztán kb ennyi..nem lettem szerelmes beléjük. Vágod?
2018. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Amikor felrugnad az egesz eleted miatta. , ossze ugranal barkivel aki ellenzi a kapcsolatod, csak ra gondolsz 0-24 be. Ha mas amit erzel , akkor csak dugni akarsz.
2018. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagyok egy nőbe, akkor keresem a társaságát, jól érzem magam a közelében, és ezt éreztetem is vele. Érdekel a személyisége, az élete.

Ha tetszik, akkor megnézem.

2018. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1-es szted ez volt a kérdés ha nehéz a felfogásod akkor olvasd el mégegyszer a kérdést m:)
2018. márc. 9. 22:30
 8/12 A kérdező kommentje:
4-es ezt gondoltam mindjárt .:)
2018. márc. 10. 12:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tettei jobban beszelnek helyette! Ne dolj be a szovegnek
2018. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak pont úgy szerelmesek, mint a nők. Amikor azt vesszük észre, hogy a hét napján, a nap 24 órájában, minden óra minden percében csak Rá gondolunk, akkor jó eséllyel szerelmesek vagyunk! :)
2018. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!