Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszekneki? Vagy féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszekneki? Vagy féltékeny? Vagy egyátalan miez?

Figyelt kérdés
Na szóval tegmap buliba voltam és ott volt a kiszemeltem a párjával de együtt buliztunk igy hárman.. nagyon furcsán viselkedett amikor elmentem másokkal ismerkedni volt hogy vissza huzott amikor meg sikerult elmennem akkor folyton nézett. Néha így fínoman megütötte az arcom..meg a végén ök előbb elmentek én a haverommal maradtam még de nagyo offon voltam es mondta a haveromnak vigyázzon rám segítsetek mire véljem ezt

2019. júl. 27. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És még mindig be vagy baxva?

33/f

2019. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neeem, de a kérdésre a válasz fontosabb😂
2019. júl. 27. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória. Azt jelenti, hogy kapcsolatban van. Ha kellenél neki lépne.
2019. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az egyesnek, tényleg olyan, mintha még mindig be lennél b...szva. :D
2019. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Őőőőőőőőőő szerintem csak annyi történt, hogy együtt táncoltatok, majd mindenki ment a maga dolgára szépen, te meg piásan bebeszélted magadnak, hogy többet akar tőled :D. Ne gondold túl.
2019. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kiszemeltem a párjával...
2019. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Finoman megütötte az arcod? Szép egy pacák. Az ilyet a biztonsági őrök szokták a szórakozóhelyekről kirugdalni, te meg még dicsekszel is vele...
2019. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!