Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha lefeküdnék vele, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefeküdnék vele, nem becsülne sokra?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, nagyon kívánom. De nem akarom hogy lenézzen. Szívem szerint rendes kapcsolatban lennék vele, de nem haladunk semerre. Azt viszont nem akarom hogy könnyű nőcskének tarson. Mit tennétek?

2019. júl. 29. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem haladtok semerre, akkor mégis hogyan feküdnél le vele? Pontosabban azt értem, hogy te hogyan, de miből gondolod, hogy ő lefeküdne veled?

Másik dolog... ha annyira bejövök valakinek, hogy elsőre lefekszik velem, az hízelgő. Ha valaki elsőre lefekszik velem, de előtte, utána és közben magyarázza, hogy ő nem olyan lány, az először is pontosan olyan lány, másodszor pedig hazug.

33/f

2019. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfekszel neki csak egy újabb lyuk, ami megvolt neki. Úgy is megteszed mert nem bírsz magaddal.... Szóval csak egy leszel a sok közül és behúzhatja a strigulát
2019. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő is lefekszik akkor veled. Fifty-fifty. Te is lenézed majd?
2019. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem haladtok semmire,akkor hogyan jönne össze a szex??Az kevés lesz,ha csak Te kívánod.
2019. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most lesz a 2. tali, mi lesz ha nem bírunk egymással? Tudom hogy vonzónak tart, de nem az a fajta aki mindenkivel. Én sem, és nem akarom hogy ribizlinek nézzen.
2019. júl. 29. 19:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2019. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2.randin azon toporzékolni,hogy nem haladtok semerre??
2019. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk nem randi, amikor először találkogtunk az egy baráti társaság volt azóta eltelt fél év.
2019. júl. 29. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De akkor hogy tudsz olyat kijelenteni, ha még randi sem volt, hogy már kapcsolatban lennél vele? :D Bocs, én ezt nem tudom összerakni. Amúgy, nem az fogja eldönteni, hogy akar-e komolyat, hogy mikor fekszel le vele.
2019. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjam? Fogalmam sincs ki az. Azt már megtanultam hogy számomra ennek nincs jelentősége. Ha lefekszik velem a nő, akkor nyílván én is vele. Ő is lenézhet engem ezért. Ha meg van a kölcsönös szimpátia és a szándék, akkor megtörténik a dolog. Már felnőtt emberek vagyunk, nem ovodások, különben se játszmázok.
2019. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!