Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve van barátnőm és szeretjü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve van barátnőm és szeretjük egymást. Én is szeretem őt és minden tendben köztünk. De én szivesen lefeküdnék más csajjal is és az utcán is állandòan nézek más csajokat. Akkor is amikor a barátnőmmel vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Miért van ez? Ha megcsalom a párom elmondjam neki? Komoly választ várok.
2015. dec. 12. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióta vagy és nem tiszteled egyáltalán. remélem sosem bocsát meg neked, ha megcsalod!
2015. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele,utána azt dugod meg,akit akarsz!
2015. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te NEM szereted a barátnődet, csak áltatod magad azzal, hogy szereted. Ha tényleg szeretnéd, nem kellene neked más nő, csak ő!
2015. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Férfiak esetében teljesen normális, hogy kívánsz más nőket is. Virágról virágra - ez a férfi biológiája, ezt súgja neki az ösztöne.

Ha a megfelelő nő van melletted, akkor uralkodsz ezeken az ösztönökön, mert tudod, hogy nem éri meg félrekúrni. Ha pedig nem szereted a mostani párod, akkor ne csald meg, hanem legyen gerinced, állj elé, szakíts vele. Azután pedig válogass tovább szabadon :)

2015. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Missi_Key ***** válasza:

komoly válasz: nem szereted eléggé.

inkább hagyd ott, hadd legyen olyannal akinek eléggé kell ahhoz hogy ne más nők seggét bámulja.

neked most kalandok kellenek. légy tisztességes, és ezt mond azoknak a lányoknak akikkel lefekszel.

2015. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!