Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak nektek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek milyen a tökéletes, álom nő?

Figyelt kérdés

Belső és külső tulajdonságok is érdekelnek. Minden.

Illetve mennyire vagytok képesek/tudtok beleszeretni egy ettől eltérő típusú nőbe?



2019. aug. 2. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Már vagy 800-szor válaszoltam erre a kérdésre itt. Tessék használni a keresőt!
2019. aug. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha ennyire zavar a kérdésem, miért írsz bàrmit. Nem kötelező. Lehet már màs is kérdezte, de nem most és ötletem sincs mikorra keressek vissza..

De tudod mit, nem érdekel a te válaszod. Majd más válaszol görény megjegyzés nélkül is. Erre van az oldal kitalálva. Minek vagy fent? Töröld magad = no problem.

2019. aug. 2. 00:38
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként tényleg ostoba a kérdésed. Most kb. fel lehetne sorolni az összes pozitív tulajdonságot.


Aki meg felnőtt, az meg nem kerget ideálokat. Ettől felnőtt, ja, és tudja hogy tökéletes nincs. Aki meg kergeti, azokat meg megtalálod a társkeresőkön a 40+-os kategóriában, mint hajadon/nőtlen...


Amúgy meg kb. ebben az évben 367X volt ilyen kérdés.

2019. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
De ingerült a kérdező. Nem kellesz a kutyának se, igaz? Használd a keresőt.
2019. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát én szeretem ha nem túl sovány és nemis túl kövér. Ha feneke kerek és meg a mellei is szép nagyok. De ha tényleg sueretsz egy nőt akkor nem a külső a lényeg...egyébként meg ember függő a téma
2019. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy tök egyszerű kérdést tettem fel :D nem ideál kergetés és ingerült sem vagyok, csak simán érdekel kb. milyen típus jön be a srácoknak. Ennyi. Nem kell sokat beleképzelni a kérdésbe. Azt viszont tényleg nem értem, akit ez ennyire zavar, minek ír bármit? :D
2019. aug. 2. 00:51
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Külsőre:

Ne legyen extrém csinos és túl szép. A tökéletes nőktől rosszul leszek.

Kis poci, feszes formás popsi, kicsi vagy közepes cici, fő hogy feszes legyen.

Kicsit szeplős arc, vörös vagy fekete haj, barna- fekete szemek.

Belsőre:

Intelligens, humoros, életvidám, energikus. Hűséges, odaadó, érzékeny érzéki.

Házias, igényes, tiszta.

A szexben:

Nyitott a játékokra, tüzes, hangos, vad és néha romantikus, kezdeményező, aktív.

2019. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Olyan amelyik nem utasít el
2019. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel az ember akkor lesz szerelmes ha felismeri a másikban kicsit vagy nagyon önmagát így ez egyedi dolog.

Külső: Legyen velem egymagas, lehet vékony de lehet rajta kicsi felesleg is.

Belső: Mivel én öreg lélek vagyok igy fiatalon, jó lenne ha megtudnánk egymást érteni és lenne az illetőnek érzelmi inteligenciája, szeresse az állatokat, legyen nyitott, közvetlen és ne legyen energiavámpír, szeressen élni. A többi klisés dolgot nem irom ide mint hogy szeressen meg ilyesmi mert ez már nem belső tujaldonság hanem ez már 2 embertől függ és nem ide tartozik csak sokan ezt nem veszik észre. :) 22/F

2019. aug. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen nő jó lenne már a mai sikertelenségeimből adódóan. A tökéletes nő kb. ilyen kaliberű lenne:

[link]

2019. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!