Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha álmodtam egy lányról akit...

Ha álmodtam egy lányról akit még soha nem láttam, és álmomban azt éreztem, ő a tökéletes nő, akkor csak a tudatalattim rakta össze, vagy valahol létezhet ez a nő?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 22:01
 1/5 anonim válasza:
Lehet talalkoztal mar vele, lattad ot valahol csak nem emlekszel ra. Siman letezhet es lehet nemsokara talalkozol is vele. Lehet o az igazi. Hajra
2016. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó barátom ha ez így menne:D


Ne tudd meg hányszor jártam ugyanígy, azóta se találkoztam egyikükkel sem. Szóval ne reménykedj ennyire.

2016. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberi agy nemtud ujat kitalalni, minden alomban.latott arcot lattal mar valahol, eleted soran ha te tudatosan nemis figyeltel fel ra. Kulsoleg az a lany ottvan valahol kint:D
2016. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkét megoldás megtörténhetett,azzal a kiegészítéssel,hogy a tulajdonságaid elméd aggatta rád.

Elménk rögzít minden észlelt információt,de az azonosítatlanok passzívan pihennek.Ezeket álmainkban,ellazult fantáziálásainkban használjuk időnként.

Szintén lehetséges,hogy vágyaink alapján elménk összerak egy eszményi nőt.


Végy egy tükröt,és nézz bele!Te eszményi férfi vagy,aki boldoggá tud tenni egy eszményi nőt?....Nos,ez utóbbiban van némi esélyed dolgozni,hogy olyasmivé lehess,de előtte kérdezz meg egy átlagos nőt,hogy általában milyen az eszményi férfi!

2016. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Javítás:

...a tulajdonságait elméd aggatta rá....

2016. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!