Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelemben a lángolást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemben a lángolást, szenvedélyt az intenzív testi vágy jelenti?

Figyelt kérdés
Ezalatt értek vágyat szexuális együttlétre, csókra, érintésre, ölelésre.

2019. aug. 4. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerelmes szex nélkül is lehet az ember!
2019. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ez így nem igaz. Létezik szex nélküli szerelem is, és szerelem nélküli szex is.
2019. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak a testiséget jelenti, a lángolás sokkal mélyebb dolog. Az is hozzátartozik, hogy mint embert imádod, egyszerűen csak mindig vele akarsz lenni és a lelke is vonz. Hogyha egy kapcsolatban csak szexuális téren vagy csóknál van szenvedély az régen rossz, ott valószínűleg csak a szex miatt vannak együtt. A lángolás sokkal inkább lelki dolog mint testi. Akkor is jelen kell lennie ha semmilyen fizikai kontaktus nincs.
2019. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 4. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy valakivel iszonyat jó a szex és nagyon beindít, de nem vagyok belé szerelmes, mert emberileg nem illünk össze, vagy nem olyan, akit párnak szeretnék.

23N

2019. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem főleg a testi vágyra szoktàk hasznàlni a szenvedèly szót. De persze az a legjobb eset, ha testileg, szellemileg, lelkileg is lángolsz a másikért. Pl. bármi történik veled, elsősorban vele szeretnéd megosztani, csak úgy vele szeretnél lenni,érdekel a véleménye bármiről, és persze testileg is..legszivesebben le sem vennéd a kezed róla
2019. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer éltem át olyan bizonyos romantikus szerelmet. Ha átéled, tudni fogod a különbséget. A testi vágyat gondolom nem kell elmagyarázni. :)


A másik érzésnél, meg elég volt a másik mosolyát, vagy szeme csillogását látni, és beleégett a lelkembe, most is itt van előttem. Egyfajta melegséggel jó érzéssel töltött el az a pillanat. Meg amikor láthattam.


Szexuálisan is vonzott, nagyon. MINDENE. De már látni is elég volt, hogy feldobjon, és napokig járjon a fejemben.

Amikor megölelt, az meg leírhatatlan érzés volt, szó szerint elvesztem a karjaiban, és nagyon megnyugtató volt.


Ez a jó oldala. :'D. A többiről inkább nem mondok semmit... :)


Szóval a szerelemben is fontos és ott is van a szexualitás, de az érzelmi töltet fontosabb, az az elsődleges. Nem lehet összekeverni a kettőt. - legalábbis aki volt már szerelmes, az tudja a különbséget, egyáltalán nem hasonlóak.

2019. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon tudom elválasztani a kettőt. Aki iránt elsöprő szexuális vágyat érzek, abba bele is szeretek, illetve akibe szerelmes vagyok, az iránt szexuális vágyat is érzek. Nem tudom, melyik van előbb, mikor hogy. Mindenesetre nő vagyok, lehet, hogy ezért nem tudom elválasztani a kettőt.
2019. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!