Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ahogy idősödtök, a kapcsolatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy idősödtök, a kapcsolataitokban egyre hamarabb elmulik a szerelem és/vagy egyre kevésbé intenziv?

Figyelt kérdés
Ettől még persze maga a kapcsolat lehet hosszabb.
2016. jan. 8. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:

10 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok. Nincs már az a húúú de nagy szerelem. Viszont az együttlétek szenvedélyesek, nagyon kötődünk egymáshoz érzelmileg. Vannak viták, de csak a gyermeknevelés terén!

Tisztelet, őszinteség, hűség, szeretet. Mindent meg szoktunk beszélni, nincs olyan, hogy tabu téma. Helyesbítenék. Van szerelem, csak már nem lobog. :) ez szerintem teljesen normális. :)

2016. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam, akinek már több kapcsolata volt :)
2016. jan. 8. 18:15
 3/8 A kérdező kommentje:
tehát az eddigi szerelmeket, amiket megéltetek, végignézve kevésbé intenziv-e az érzés, mint fiatalon, vagy gyorsabban mulik-e, vagy racionálisabb-e stb. és ettől független persze a párkapcsolataitok hossza, szoval pl. lehet, hogy gyorsabban elmult benne a lila ködös részt, mint fiatalon, de attol régebb ota tart a kapcsolat. erre gondoltam.
2016. jan. 8. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, értelek :) voltak előtte kapcsolataim, volt fél éves, három évig tartó, utána 2 hónapig, majd 2 hétig tartó. Akkor lett vége, amikor elmúltak az érzések részemről. Szerelmes alaphangon voltam. Ha voltam :)

-első-

2016. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szerelem elmúlik ez így természetes.A szeretetnek kéne maradnia,de ez nagyon kevés kapcsolatban van meg :(
2016. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan melyik korosztálynak szól a kérdés, de fiatalkorban tuti hogy fordítva van. Szóval ahogy múlik az idő egyre érettebb lesz egy kapcsolathoz, és egyre jobb lesz. De ez csak a huszonéves kor közepéig igaz.
2016. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mármint 25 fölött mi változott ?


nekem egyébként az első volt a legnagyobb és azota hullámzo, de egyben csökkenő tendenciát is mutat az érzés intenzitása. most vagyok 30.


nem tudom, hogy 30 fölötteknek, 40-eseknek vagy még idősebbeknek megadatik-e még ugyanolyan intenziven ez az érzés..

2016. jan. 8. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
30 fölött vagyok, soha ilyen intenzív nem volt még bennem a szerelem... (Ez a harmadik)
2016. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!