Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anyukám miért nem hagy minket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám miért nem hagy minket nyugodtan kettesben a párommal?

Figyelt kérdés

Mindig itthon van anyám már unom.

Tegnap este filmeztünk a párommal ő meg csak úgy ránk nyit hogy mit csinaltok, milyen filmet néztek... És elkezd beszélgetni a sok hulyesegrol. Direkt csinálja?

Mikor jól éreznenk magunkat mindig ránk nyit csokolozunk akkor sem menne ki csak beszél aztán még kérdezi miért vagyunk ilyen csendben

Ha szexelunk bezarjuk az ajtót akkor kintről kiabál hogy micsinaltok engedjetek be muszáj bennem...

Én nem értem őt már nincs kedvem semmihez.

Tudja hogy már nem vagyok szűz.


2019. aug. 7. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
nem akarja, hogy úgy szexeljetek, hogy ott vna és meghalljon valamit, így megadaályozza
2019. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Apukád mit csinál ilyenkor?

33/f

2019. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt anyukáddal beszéld meg. Tényleg nagyon kínos lehet. Mondd el neki, hogy ez neked kellemetlen és amikor ott van a párod, akkor engedje meg, hogy kettesben legyetek.

Mást nem nagyon tehetsz, ha hiába zárjátok az ajtót, ő kintről kiabál.

2019. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Olyan mintha féltékeny lenne a párodra.
2019. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
63%
Bocsi, de jó nagy paraszt az édesanyád, hogy szex közben rátok nyit, s legközelebb ugyanúgy megteszi. Szerintem amikor éppen akcióztok, s benyit, ne zavartassátok magatokat, folytassátok úgy, mintha ott se lenne. Egyszer majd csak lesz annyi IQ-ja, hogy észrevegye magát, esetleg kopog vagy beszól.
2019. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy szülönek biztos fura irritalo hogy ott d.g a gyereke a masik szobàban a "nyakàn".
2019. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

ma 19:43 Miért lenne fura, irritáló???????? Fiatalon én is azt csináltam. Nem értem az olyan szülőket, mint a kérdésben van.

Lányomnál, fiamnál volt valaki, még tévedésből sem zavartuk őket, sem én, sem a párom.

2019. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Anya negyede ilyen (volt) de, az is idegesítő. Tanító, ezért is van az talán , hogy nagyon sokat szeret beszélni.

Ha valaki jött hozzám,az előszobában "elkapta" és beszélgetett vele. Vagyis 10/90%arányban beszélt neki inkább. De azért a szobába nem jött be. Exem szülei voltak furák ,ha elmentem hozzájuk elvárták ,hogy menjek be a szobájukba bájcsevegni, munka után mentem de 8 után illett haza jönnöm ergó 2-2,5 óra felét elcsevegték.

2019. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubba.


Egy megoldás van: elköltözni és soha többet ne találkozz vele. Hidd el más nem segit mert ha ezeket valóban megteszi akkor a helyzet menthetetlen. A beszélj vele tanács netto hlyeség. Ha ezt valaki direkt csinálja vagy olyan érzelmi szellemi szinvonalon van hogy igy viselkedik azzal nem tudsz értelmesen tárgyalni, beszélni.


Arra viszont jó a kérdésed, hogy rávilágit, hogy milyen anyák vannak és hogy tudnak tönkre tenni egy életet.

2019. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 SHARON TATE ***** válasza:
67%

Költözzetek össze albiba akkor munka után azt és úgy csináltok ahogy jólesik.

Felnőtt élet.

2019. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!