Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anyukám miért nem hagy minket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám miért nem hagy minket nyugodtan kettesben a párommal?

Figyelt kérdés

Mindig itthon van anyám már unom.

Tegnap este filmeztünk a párommal ő meg csak úgy ránk nyit hogy mit csinaltok, milyen filmet néztek... És elkezd beszélgetni a sok hulyesegrol. Direkt csinálja?

Mikor jól éreznenk magunkat mindig ránk nyit csokolozunk akkor sem menne ki csak beszél aztán még kérdezi miért vagyunk ilyen csendben

Ha szexelunk bezarjuk az ajtót akkor kintről kiabál hogy micsinaltok engedjetek be muszáj bennem...

Én nem értem őt már nincs kedvem semmihez.

Tudja hogy már nem vagyok szűz.


2019. aug. 7. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%

7. Csak belegondoltam.


En még tesomat is nehezen dolgoztam fel hogy azt a védtelen àrtatlan kislanyt most xy "beavatja". Amolyan féltés is kavargott bennem, meg hogy "megrontjàk", vagy nem lesz màr többé a kistesom akivel hercegnöset jatszottunk, szoval felnött, külön utakon jàr.

Na szoval ha belegondolok hogy mindezen majd egyszer a sajat gyerekemmel is végigmegyek akit elötte még polyáztam es a szemem elött tanult meg járni es most a mellettem levö szobában "liheg"..gondoltam nem minden szülö kezeli ezt lazàn plane apukakrol is latni filmekben milyen nehezen fogadják el a lànyuk udvarlojat hogy mélto e egyaltalan hozza.



Kösz a lepontot- Gondolom azt jelenti sok szülö lesz.rja ki mikor kefeli a gyerekét es ez a norma.


En csak valahol megertem a kerdesben irt anyàt. Komolyan inkabb mennének mashova akkor.

2019. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ilyen a természete. Szólj neki hogy téged zavar.

Nálam akárhányszor ott volt valaki anya tiszteletben tartotta. Max ha valamit kérdezett vagy hasonló okok miatt, olyankor bekopogott. Sőt még anyósom(mostmar) is, pedig ő nagyon irritáló személyiség, de mikor a szobában voltunk tiszteletben tartotta.

2019. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Direkt csinálja. ELEGE VAN BELŐLED!! Költözz el!
2019. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg anyukádnak, ha ennyire oda van a barátodért, átengeded neki.
2019. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

Szóval ha valaki nem készül ki attól, hogy a gyereke kapcsolatban van és szeretkezik a párjával, mint egy egészséges ember, akkor mindegy neki, hogy ki keféli. F//k logic.


Kérdező:

Nálunk is ezt nyomatták, még eljegyzés után is, és már piszkáltak minket, hogy mikor lesz unoka, szóval nem hiszem, hogy zavarta volna őket, hogy testiség van köztünk... de egyszerűen olyan elemi lelkesedéssel ültek/álltak felettünk és lihegtek a nyakunkba, mintha muszáj lenne. Soha nem jöttünk rá, hogy miért... Az elköltözés némileg segített, azóta csak dörömbölnek a zárt bejárati ajtón. :D

2019. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!