Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért pont azokat nem tudjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont azokat nem tudjuk szeretni, akik a legjobban szeretnek minket?

Figyelt kérdés
Mindenkinek volt egy nagy szerelem az életében, ami viszonzatlan maradt. Akiért én mindent megtettem volna, de ő nem tudta viszonozni, nekem pedig csendben szenvedve ezt tudomásul kellett venni. Aki pedig belém volt ilyen nagyon szerlemes, az iránt meg én nem tudtam azt érezni. De akárhova nézek, akárkivel találkozom, mindenkinek az életében van egy ember, akit mindennél jobban szeret és egy olyan aki őt szereti mindennél jobban. És ez a kettő szinte sosem ugyanaz a személy.
2019. aug. 8. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem sajnos. Szerintem azért van ez így, mert a legtöbb ember vágyik az elérhetetlenre. Mert abba vetítjük a fantáziánkat, a vágyainkat.
2019. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem volt ilyen.
2019. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem volt ilyen. Aki nagy szerelem volt, annak én is az voltam. A szerelem viszont nem elégséges feltétele annak, hogy a kapcsolat jól működjön hosszú távon.


"És ez a kettő szinte sosem ugyanaz a személy."

Ez baromság.

2019. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert az élet rohadt igazságtalan.
2019. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem éppen nagy szerelem ez. A nagy szerelem az kölcsönös alapon van. Ez pusztán csak reménytelen, viszonzatlan szerelem. Nem ugyanaz a kettő! Aki élt már át igazi nagy szerelmet és viszonzatlant is, az már tud különbséget tenni a kettő között! Nálam volt mind kettő eset. Nem tudta viszonozni amit érzek... Mondhatni nagyon jó érzés volt ezt hallani... Teljesen összetört. Azóta is szeretem. Már kezd (ett) rájönni hogy mit veszített... Igazságtalan az élet. 😔
2019. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálad mi történt kérdező?


5#-ös voltam.

2019. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez ment évekig. Már le is tettem arról, hogy valaha viszonzottan leszek szerelmes. Aztán megismertem a párom, aki kívül-belül mindenben az ideálom és én is az övé. Addigra a sok csalódás miatt meg is tanultam értékelni ezt, és nem eldobni valami fuckboyért. Lehet még nem találtad meg az “igazit”, vagy még nem csalódtál eleget :D

23N

2019. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!