Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretnek a férfiak ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a férfiak ha a lány irányítható vagy ha pont nem az?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
szeretem, ha irányítható :)
2018. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Az arany középutat. Legyen önálló véleménye, de azért képes legyen kompromisszumot kötni.
2018. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
A kettő között. Az sem jó, ha csak egy droid akinek folyton meg kell mondani mit csináljon vagy hová menjünk meg az sem, ha egy őrmester aki folyton dirigál mit és hogyan.
2018. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeretem ha irányítható, súrlódás mentesebb úgy egy kapcsolat számomra.
2018. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt szeretem, ha ezt el tudja dönteni magáról és nem hisztizik, ha "irányítom", ha pedig másik típus, akkor nem gondol mást töketlennek csak azért, mert rá jött az ötperc.

31/f

2018. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Csavarjunk egyet a dolgon: a nők szeretik, ha irányítják őket. Nyilván nem erőszakosan, hanem azt, ha egy erős, sziklaszilárd férfi mutatja az utat, a nő pedig követi. Szerintem az ilyen kapcsolatok a hosszú életűek, ahol ennek a dolognak az alapjai már a kezdetekkor le vannak rakva.
2018. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Inkább szeretem ha megvan a magához való esze. Nem árt, ha hallgat rám vitás kérdésekben, de nem rabszolgára van szükségem.

De a full makacs, őnfejű nőket nem bírom.

2018. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Amit nagyon nem: a nagypofájú, mindig mindent jobban tudó, akaratos, dirigáló sárkányokat.
2018. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
A férfi majd keres magának nőt, azt a lányt meg meghagyja másoknak, aki itt szavaztatja meg a viselkedését. Legyél irányítható és párszor talán megdugnak.
2018. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem akarok irányítani senkit, de engem se akarjon senki.

Pláne nem egy okoskodó nő, aki azt hiszi, körülötte forog a fél világ. Az ilyenek kegyetlenül fel tudnak húzni az életben.

2018. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!