Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha egy nárciszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy nárcisztikus fiúba szerettem bele, aki manipulálja a nőket és kihasználja őket?

Figyelt kérdés
Nagyon rendesnek adta elő magát, úgy tűnt minden rendben van, amikor kiderült ,hogy rajtam kívül még 5 lánnyal tart fent ugyanilyen kapcsolatot. Ráadásul ott több lánynak párja is van. Magához láncolja ezeket a lányokat,manipulálja őket, mert az elmondása szerint neki igénye van rá, hogy minél többen szeressék,mert hogy ezt a családjától nem kapta meg. Nekem röhögve mondja, hogy hogyan játszik ezeknek a lányoknak az érzéseivel és persze én vagyok az egyetlen,aki tényleg fontos neki,de tartok tőle, h az összes lánynak ugyanezt mondja. Már többször kiderült, hogy engem is manipulált. Az a baj, hogy szeretem, még így is ,hogy tudom, milyen. Próbáltam már elfelejteni, de olyankor ő kezd el keresni és nem hagyja ,hogy túl tudjam magam tenni rajta.
2019. aug. 11. 17:20
1 2
 1/12 Diazepam ***** válasza:
85%
Azért ilyen sikeresek ezek a férfiak, mert van rá kereslet. Ebben a történetben kapásból 6 lány hagyja magát megalázni, kihasználni. Önbecsülés, tartás hova lett belőletek?
2019. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Erről a csávóról csak úgy fogsz tudni lejönni, mint egy drogról. Már ha ténylegesen meg akarsz szabadulni a "függőségedtől".
2019. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Elárulok egy titkot; olyan nincs, hogy ő nem hagyja, hogy túl tudd tenni magad rajta. Ez CSAK és kizárólag a te felelősséged, de gyáva és gyenge vagy.

Amit a pasi művel, az nem normális, egészséges lelkületű ember futva menekülne előle, mert erre senkinek nincs szüksége.

Ne légy naiv, nem vagy te fontosabb senkinél számára. Csak játszik! Szakadjak meg, ha értem, hogy ebben neked mi a frász a jó?!

Mit lehet szeretni valakiben, aki szórakozik másokkal és beismeri, hogy játszik más emberek érzéseivel? Van neked tartásod egyáltalán? Esetleg valami értékrend?!

2019. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azelőtt szerettem bele, hogy ezt tudtam volna.
2019. aug. 11. 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépen most eloveszed az eszed, és kidobod a pitsába.
2019. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
#4 tudat alatt tudtad, az ösztöneidre hastott, épp az ilyensége miatt vonzó neked, és a többinek is. Az ilyen pasikat imádják a nők, lásd ezért is szereted, mert ösztöni szinten triggerelte benned azt, hogy most alfahímet foghatsz.
2019. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet hogy lehet szeretni egyáltalán? Azonnal kiábrándultam volna belőle mikor megtudtam volna.
2019. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
#7 jaj dehogy ábrándultál volna...
2019. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer fordult már elő, kedves utolsó.
2019. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Torold mindenhonnan keruld el az utcan

Tonkretesz ha nem felejted el

2019. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!