Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon-nagyon szeretek valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon-nagyon szeretek valakit, akinek van barátnője. Ő nekem a "nagy Ő", maga a nagybetűs Szerelem. A személyisége miatt zártam a szívembe, de persze a külseje is iszonyúan vonz. Mit tehet az, aki ennyire szerelmes, de az illetőnek kapcsolata van?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nyitott másra és felejtsd el.
2019. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes, csak ezt kell magadban tudatosítanod.
2019. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor tartsd tiszteletben a boldogságát mással, magadat pedig azzal tudod védeni, hogy a továbbiakban amennyire tudod, elkerülöd, amíg nem múlik el az érzés.
2019. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Szépen befogja és túlteszi magát rajta, mert ha pattog, a "nagy Ő"-je is visszataszítónak fogja tartani, az aktuális párja pedig gond nélkül úgy megtépi, hogy garantáltan arra fog jobban emlékezni.
2019. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted, akkor azt akarod, hogy boldog legyen, akkor is, ha nem veled van. A birtoklási vágy nem egyenlő a szerelemmel, ezt mérlegeld magadban.
2019. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De annyira szeretem... Nem tudom mit hoz a jövő... Csak ő jár a fejemben, bárhová megyek, bárkivel vagyok, bármit teszek... Akkora mázlista a barátnője... Most is hiányzik, bár itt lenne velem, mellettem!
2019. aug. 14. 20:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Bár tudná, mit érzek iránta, mit jelent nekem, és hogy mennyire szeretem tiszta és őszinte érzésekkel... Sok könnyet hullajtottam már miatta... Érte... De sosem fogja megtudni, sosem fog megvigasztalni miattuk...
2019. aug. 14. 20:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyan szerelmes vagyok, talán exenet sem szerettem így... Annyira különleges, és lehet nem tökéletes, de tökéletes ember egy sincs, viszont az én számomra ő tökéletes, de ezt sosem fogja megtudni... Hogy milyennek látom őt, és hogy sírtam utána sokszor...
2019. aug. 14. 20:44
 9/10 A kérdező kommentje:
*exemet
2019. aug. 14. 20:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha ismernétek, ugyan nem éreznétek azt amit én, de szimpatizálnátok vele. :) Akár férfi vagy, akár nő, szimpatizálnál vele (kivéve ha egy fura p5cs vagy).
2019. aug. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!