Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi többnyire a nõ személyisége miatt lesz szerelmes? Vagy ez inkább csak a nõknél van?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani ezzel a kérdéssel, csak példákra vagyok kíváncsi.

Gyakran hallani, hogy az elõnytelenebb kinézetū férfiaknál elõny, ha jó a személyiségük. Ez nõk esetében mennyire igaz?


2018. júl. 20. 08:35
1 2 3 4
 1/36 próbálokkedveslenni ***** válasza:
16%

Mi más miatt lenne a (hetero) férfi szerelmes, ha nem a nő miatt?


Még sose voltam szerelmes, mert mittudomén kedd volt és a rántotta jól sikerült.

2018. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

#1 aha..

személyiség = rántotta


Te aztán sokat tudsz a témáról, csodálom a széles látóköröd.


Köszönjük Emese.

2018. júl. 20. 08:48
 3/36 anonim ***** válasza:
68%

Nem teljesen értem a kérdésed. Mi másért lenne valaki szerelmes valakibe, ha nem a személyisége miatt?


Úgy gondolom, hogy ez minden embernél így van, nem csak a nőknél.


Bár nyilván vannak akik a másikba a pénze vagy esetleg a punci miatt "szerelmesek", de az nem igazi szerelem és nem is nevezhető annak.

2018. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
38%
Mivel en nem vagyok szep, hiteles valaszt tudok adni. Azt tudom, hogy az osszes ferfi akivel dolgom volt, a mai napig a kuszobomon ul, es abban remenykedik, hogy visszakaphat engem. Amikor velem jartak, nem becsultek meg ugy, mint igy utolag. Es azt is bizton allithatom, hogy mind fullon szeret, nagyon eros szeretettel, ragaszkodassal, de egy sem volt szerelmes belem soha. Azt mondtak/es azt is lattam, hogy ez naluk melyebb, stabilabb erzelem, de hianyzott belole az az orult bizserges, amitol a szerelmes ferfi elveszti az agyat. Szoval szerintem nagyon tudnak kotodni egy nem szep nohoz, nagyon eros szeretettel, de nem azzal a tipikus szerelem erzessel. De ez sokkal tartosabb, mint a szerelmi langolas. Vicces, de meg 30 evvel ezelotti pasim is ugrasra keszen var, hogy visszajohessen hozzam. Es van koztuk olyan is, aki barkit megkaphatna, annyira helyes pasi, megis csak en kellek neki. Es a szex is mindig sokkal jobb, tobb volt nekem, mint a szep, meg vekony baratnoimnek.. Fura, de ez van.
2018. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

#3 Nyilván a személyiségébe lesz szerelmes, de akinek nincs elõnyös külseje, emiatt mondjuk nehezebben ismerkedik, arról az esetrõl beszélek.


Ne érts félre, egyáltalán nem arra utaltam, hogy csak a kinézet fontos, hanem arra hogy az IS.

2018. júl. 20. 08:57
 6/36 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a válaszod!
2018. júl. 20. 09:00
 7/36 anonim ***** válasza:
53%
En ertem a kerdest. A ferfiaknak rettenetesen fontos a jo kulso a szerelemhez. Nagyon tudnak kotodni a nok lelkehez, de szerelmet csak a vekony, szep test tud bennuk ebreszteni. Ezzel szemben en kepes voltam beleszeretni csunya ferfiba is, mert a belso ertekei megszepitettek mindenet.
2018. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
NanÁ!
2018. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
66%
Ha 90-60-90 a szemelyiseged paraméterei, akkor igen.
2018. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
64%

#4 Es a szex is mindig sokkal jobb, tobb volt nekem, mint a szep, meg vekony baratnoimnek


Szexelték már a vékony szexi barátnőiddel, hogy ezt ilyen biztosan állítod?


Amúgy ja, a pasiknak a külső a fontosabb, nőknek a belső (is).

2018. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!