Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, akik tartósabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, akik tartósabb kapcsolatot szeretnétek: vannak jó tapasztalataitok olyan férfiakkal, akik ismeretlenül írnak nektek fb-on?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor úgy tűnik, hogy még inkább "gyárszalag" jellegű az egész részükről, mint a hagyományosabb társkereső weboldalakon.

Ha lehet, leginkább min. 30as nők véleménye érdekelne,

köszönöm :). 34N.



2019. aug. 14. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok 30-as, de ha tényleg a semmiből ír valaki, azt én sem kezelem pozitívan. Ha esetleg beszélgettünk már egy közös ismerős posztja alatt, vagy egy csoportban, ahol mindketten bent vagyunk, akkor viszont kifejezetten pozitív élmény.
2019. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés ismeretlenre vonatkozik, tehát itt azokra a pasikra gondolsz akik csak úgy pl. egy "Szia"-val Rád írnak.Akit nem ismerek eleve vissza sem jelölöm, ebből következően ha rám ír sem válaszolok.


Egyetlen eset volt kivétel, nagyon szimpatikus volt a srác és kicsit beszédesebb a köszönéstől. Nem lett belőle komoly kapcsolat de találkoztunk többször.

Külsőre nem csalódtam Benne, sőt...viszont biztos vagyok benne,hogy nem én voltam az egyedüli akire ráírt. Innentől fogva pedig olyan mintha mindegy lenne kivel ismerkedik.

2019. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat, és nem is vagyok 30-as, de a plátói szerelmem így ismerte meg az exét, egy csoporton keresztül a közös érdeklődés miatt.
2019. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Bár férfi vagyok és ráirok ismeretlenül olyanra akinél érzem h rá kell irnom.

Ebből lett néhány egyéjszakás és rövidebb-hosszabb kapcsolatok. Akivel van kapcsolódás, nyitott, azzal lehet akár minőségi hosszútávú is.

2019. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Rám nem ír soha senki kinèzetemmel van baj?
2019. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyiból rossz ez az egész, hogy nincs igazán jó kultúrája a

beszélgetésnek/ismerkedésnek. Mielőtt még szó lehetne bármilyen kapcsolatról, előtte ki kéne alakuljon egy gördülékeny kommunikáció, hogy a két fél legalább minimálisan megismerje hátterében egymást. Akkor még mindig nem ismerkednek, hanem csak beszélgetnek. Jóval később kellene eljutni addig, ahol már meg van az alaphangulat az ismerkedéshez, és tényleg mindkét félben ott van, hogy szeretnék "mint kapcsolat" is megismerni a másikat. Amíg nem tudod ki a másik, addig nem is biztos hogy akarsz vele tervezni... nem lehet rögtön cicázni, bókolni, udvarolni, szóval átugrani alaplépéseket. Az ilyen fb-os ráirogatás is ilyen igazából. Sokszor értetlenül nézem, hogy nincs is meg a szándék a személy megismerésére, hanem hajszolva van, hogy vagy "igen", vagy "nem"... Van amit nem lehet megspórolni.


Lényegében nem válaszoltam a kérdésedre... :)

2019. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Az, aki ismeretlenül ráír a másikra facebookon, ált. a kritikán aluli kategória minden tekintetben. Már csak azért is, mert olyan oldalon ír társkeresési céllal nőkre, ami nem arra van kialakítva... és az a legtöbb esetben együtt jár azzal, hogy más tekintetben sem kifejezetten kifinomult kategória... botrány helyesírás, botrány haj, botrány öltözködés, a legtöbbjük bőven maga fölé 2-3 kategóriával lő mindig külsőre, buta és a kommunikációs készségeik is a béka feneke alatt vannak.
2019. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfiként írok, hátha jól jön a véleményem: Nem szoktam facen írni ismeretlen nőknek, a ritka kivételkor amikor mégis, akkor nem sablon szövegeket írok. (hanem hobbival kapcsolatban keresem például). De volt már, hogy egy közös ismerősöm mondta, hogy próbáljak ráírni a nőre, mert szerinte összeillenénk, mindketten szinglik vagyunk, de ne mondjam, hogy őt ismerem, nem akar "kerítőt" játszani, vagy belekeveredni semmibe. Ráírtam a lányra, hogy szimpatikus és szeretném megismerni. 0 válasz és 0 reakció. Tehát nem, nekem még soha nem sikerült így értdemben közösségi oldalon megismerni senkit, még olyat sem, akit közös ismerős ajánlott. (32/F)
2019. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyan a profilképem, amin felismerhető lennék, eddig csak arabok írtak rám, meg egy magyar. Nem tudom, mire alapozva, gondolom, mindegy nekik, csak nő legyen. én nem válaszoltam senkinek.
2019. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!