Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy indíthatnék el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy indíthatnék el egy beszélgetést ismeretlenül? [TOVÁBB LENT]

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, komolyabb kapcsolatot keresek. Egy színművészeti iskolában dolgozik az apám, ahol szintén van egy recepciós fiú, 20-21 év körül lehet. Apám mesélt róla többször, mert azt mondta, el tudná képzelni őt mellém. :D Na ezt egy ideig viccesnek találtam, de mivel később többször be kellett mennem az iskolába, volt lehetőségem találkozni a fiúval, de mindig csak köszöntünk egymásnak. Tudom, fura, de az utóbbi időben elkezdtem valamit érezni iránta, és nagyon NAGYON szívesen megismerném jobban. Nem akarok neki célozgatni, sem erőltetni a dolgokat, de azért reménykedem. :) A kérdésem az lenne, hogy ehhez hogy tudnék úgy elindítani egy beszélgetést, hogy az ne legyen kínos és esetleg vezessen valahová? Mit mondjak először? Azt tudja már, hogy apám is ott dolgozik és a lánya vagyok.

2019. febr. 10. 01:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak beszélgess vele adni foga magát a szituáció. :) Kérdezd meg hogy hogy régóta van e már itt, és hogy tetszik neki itt utána már adja magát a beszélgetés. :)


Egy volt recepciós..:)

2019. febr. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Szia! Nincs kedved meginni valamit?

Ennyi az egész.


Ijesztő, hogy elvileg egyenlőség van, gyakorlatilag a férfiak felé több az elvárás, miközben a nők egy része folyamatosan arról beszél, hogy hátrányban vannak.

2019. febr. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjuk már ezt a nemek közti negatív hangulatkeltést utolsó.
2019. febr. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#3: Ebben semmi hangulatkeltő nem volt. Ijesztőnek találom, ennyi. Veled ellentétben választ is írtam a feltett kérdésre.
2019. febr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Választ én is írtam, talán használhatóbbat is, de ezt majd eldönti a kérdező.
2019. febr. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy van vagy mi újság..Aztán ha akar reagál, ha nincs kedve, ideje, nem...nem kell rögtön kialakulnia valaminek, lehet pár hét múlva dog..vagy hónap..akkor mi van?
2019. febr. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Ha egy férfi nem mer megszólítani random nőket, és utána felemelt fejjel fogadni az akar alpári visszautasításokat, akkor élhetetlen looser, megérdemli, higy egyedül van.


Hmm, vajon egy nő miért nem ugyanaz?

2019. febr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 mintha egy kicsit ijedős lennél. :)
2019. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor bemész legközelebb hagyd ott “véletlenül” a sálad/pulcsidat/kesztyűdet vagy valamit, aztán menj vissza aznap késöbb vagy másnap és kérdezd meg a fiútól, hogy nem találták-e meg? :D

Vagy csak kérdezd meg, hogy hol van az y terem, vagy ha pl. apukáddal a munkahelyén találkoztok és onnan mentek valahova, akkor menj korán és várj a recepciónál. Ha nem elegyedtek szóba, akkor pl. megkérdezheted tőle, hogy hány óra van, mert lemerült a telefonod.


Vagy csak egyszerűen kérdezd meg, hogy nincs-e kedve meginni veled egy kávét. :)

2019. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolja, hogy az a férfi egyedül van? Lehet, van barátnője. De 2-esnek üzenem, hogy egy nő nem mondhat olyat egy férfinak,hogy meginna-e velem valamit. Akkor el van veszve, kur vának nézik. Pláne, ha az apja is ott dolgozik. Az jó indítás lenne, hogy megkérdezze a nő, mióta dolgozik itt, vagy ha reggel bemegy, akkor azt mondja, örülök, hogy látom, hogy van? Aztán, ha a fiúnak is tetszik, akkor már ő folytathatja. Vagy mesélhet a lány arról, milyen jó programban (színház, kirándulás stb)volt része, a barátnőjével többször mennek, van bérletük, és abból láthatja,hogy nem fiúval megy, tehát szingli.
2019. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!