Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férj, feleség, "szerető"- mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj, feleség, "szerető"- mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

Van egy férj egy feleség és egy "szerető". Én vagyok az utóbbi. A férjnek feleségnek 2 gyereke. A "szerető" egyedülálló nő. A férj és feleség boldogtalanok, a házasság kényszerből és érdekből "köttetett" 12 éve, férjnek volt érdeke, a nőnek pedig férj kellett nagyon, így kényszerből elvette a nőt. A férj boldogtalanságára hivatkozva és arra, hogy soha nem szerették egymást, évek óta "csajozik", párhuzamosan több nővel is, nem is csinál belőle titkot, keresi akiért válni lehetne. De soha nem csalta meg a feleséget és nem is tenné. Az nem tiszta, hogy gyávaságból e, vagy mégis szereti a feleséget.... A feleség évek óta halálosan féltékeny, minden perccével elszámoltatja férjet de nem engedi válni. Amolyan csiki-csuki játék ez, amikor férj nagyon "messzire megy" és feleség már nagyon hisztizik, olyankor szünetel a csajozás, következnek az "engesztelés napjai", majd kezdődik minden elölről. És ez így megy már évek óta. A férj azonban egyszer csak találkozik az " igazival". Az Igazi olyan hatással van rá, hogy az összes többi nővel befejezi a kapcsolatát, mert állítása szerint halálosan szerelmes lesz az "igaziba" és úgy érzi eljött az idő, van kiért otthagyni a feleségét, azt ugyan még nem tudja, hogy hogy... A feleség megtudja ezt, mert férj nem is csinál belőle titkot, még jobban örjöng, szinte megfolytja ragaszkodásával és hisztijével a férjet, zsarolja, fenyegetőzik, nem engedi válni. Pedig férj Igazival sem csalja meg a feleséget, Igazi sem lenne szeretője soha a férjnek, de nagyon szereti. Viszont a férj lelkileg annyira kötődik Igazihoz, hogy nem bír vele szakítani, pedig az Igazi már többször próbálta lezárni a kapcsolatot, mondván, ennek nincs értelme, soha nem megy a férfi után, pedig nagyon szereti és neki is nehéz ez a helyzet, de a férfi nem engedi el, mindig megy utána... Feleség örjöng, hisztizik, zsarol továbbra is. A férj már nagyon kimerült lelkileg, mert a "szeretőt" nem bírja elveszíteni, nagyon kötődik hozzá, viszont nagyon nem bírja már az otthoni feszült állapotot sem. Most férj pár napja eltűnt, csend van, nagyon rossz lelkiállapotban van, a "szerető" véletlenül megtudta, hogy egy baráttól tanácsot kért, mert nem tudja, hogy mit csináljon, teljesen össze van zavarodva. "Szerető" csendben van, nem keresi, nem zaklatja a férjet, a döntést rábizta....

Mi lehet a vége a történetnek?


2019. aug. 17. 15:39
 81/136 A kérdező kommentje:
80-as, Diazepam! Nagyjából, de igen pontosan ez a helyzet. Nem feküdtünk le soha, nem volt csók, azt viszont nem mondom, hogy soha nem érintettük meg egymást. És, de igen beszélgettünk olyan dolgojról, ami a feleségének nem tetszene. Pl. az sem, hogy mindezt tudom, amit itt is leírtam, de ezt gyakorlatilag minden barátja, ismerőse, családtagja tudja. Nem csinál titkot belőle. Ez az egyetlen "bosszúja" van csak a feleségével szemben, illetve igen, "csajozik" a neten... Igen "sok" lehetősége maradt.
2019. aug. 17. 21:56
 82/136 anonim ***** válasza:
87%

"Még abban az esetben is fizetnie kellene, ha a felesége akarna válni, amiatt mert megcsalta-jogosan. "


A kérdésben még azt írod, hogy "soha nem csalta meg". AKkor ez most hogy is van?

Ez az egész egy nagy katyvasz.

2019. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/136 A kérdező kommentje:
82-es! Ha a felesége amiatt akarna válni mert megcsalta (ami jogos lenne, mert ki nem válna el, akit megcsalnak-így értettem!)akkor is ki kellene fizetnie a feleségét.
2019. aug. 17. 22:05
 84/136 Diazepam ***** válasza:
97%
A férj már 12 éve is dönthetett volna máshogy. Most is dönhetne úgy, hogy szabad lesz, még ha anyagilag tönkre is megy. De úgy látszik a pénz már akkor is fontosabb volt, és most is az.
2019. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/136 A kérdező kommentje:

84-es, Diazepam:

12 éve sajnos nem dönthetett máshogy...

Most viszont dönthetne... Ezen megy most a dilemma, szerintem. Az egyik barátját "véletlenül" kihallgattam és innen tudom, hogy beszélt vele. Én 2 napja semmit nem tudok róla és nem is fogom keresni. A barátjának "sírt", hogy nem tudja, hogy felejtsen el engem, mert ha én nem lennék neki, akkor vége. 3 napnál eddig soha nem bírta tovább, hogy ne keressen. Viszont ez a helyzet, ami eddig volt, hogy minden nap titokban beszéltünk, meg üzenetek, úgy, hogy számtalanszor lebukott a felesége előtt, ez már tarthatatlan volt. Nos, ezek fényében még mindíg olyan értelmetlenül naív a kérdésem?

2019. aug. 17. 22:32
 86/136 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanezt a kérdést már többször is feldobtad ide. Nemrég is épp szüneteltetek. Mi értelme van annak, hogy folyton kiírod ugyanazt?!
2019. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/136 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk értem hogy egy "zöldkártya" volt mondjuk a tét, hogy elvegye.

De szerzett állampolgárságot, csak (állam iranti)érdemtelenséggel lehet elveszteni.

2019. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 A kérdező kommentje:

86-os most regisztráltam, soha nem jártam erre. És bem gondolom, hogy egyedül vagyok a világon ebben a helyzetben. Én is ismerek egy valakit, aki hadonló cipőven volt évekkel ezelőtt, de az végül rendeződött.

87-es a szerződésük ezen részével nem vagyok tisztában. De éppen elég lenne neki az, hogy válás esetén ha még marad is az országban pl. a közösen bérelt lakásból " helló" neki... Hová menne? Miből? Nem keres milliókat, hogy ha még részletekben is fizetné az asszonytartást+gyerektartás+lakásbérlés....stb.

Nekem teljesen reménytelen helyzetnek tűnik, fogalmam nincs mit fog tenni.

2019. aug. 17. 22:44
 89/136 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekek 🤣😂 ez marha jó esti mesének sikerült így estére. Jót nevettem rajta.


Főleg azon, hogy a kislány kérdező is hogy belebukik, belezavarodik lépten nyomon a sok kamu szövegben, amiket elhitt a fickótól.


Pl. Az egyik pillanatban még sosem csalta meg a feleségét, a másikba meg már régebb óta nőzik, ráadásul úgy hogy még az asszony is tud róla, de nem válik annak ellenére, hogy házasság törést csinált a hapsi, ami ráadásul még állítólagosan büntethető is, az asszony tartást meg ha elválik is netán tán egyszer valamikor majd egy nőért, nem érted, akkor is kell asszony tartást fizetni meg még gyerektartást is!


Szóval, még mindig átver téged a hapsi, csak ezt te nem látod, mert nem is akarod látni! És aki megírja neked a valóságot, azt lepontozod, leszólod, nem értesz egyet vele, mert te csak azt akarod látni és azt akarod elfogadni, hogy az a szerencsétlen áldozat hapsi csak is rád számíthat mert te vagy az igazi... Na hát erre nem lehet mit mondani, te agyilag valóban olyan tizenéves korosztály vagy, a fickó meg úgy kb 40-50 éves lehet.


Továbbra se gondold azt, hogy te vagy neki az igazi!!!


Nem fogja soha a büdös életben elhagyni a feleségét se érted se másért!!! Ezt jobb ha felfogod végre!


Te csak az örök második, vagy ki tudja hányadik maradsz a sorban, mikor nincs senki más balek, akkor jó leszel te is alapon....


Ez van, ez a kegyetlen valóság kislányom!

Majd a bilibe ér a kis kezed és felébredsz de akkor már késő lesz!


A többi maszlag amit előad, meg te is itt az mind csak körítés, csupa hazugság, amit szépen meg is ettél és meg is fogod enni.


Ezek alapján semmi önbecsülésed sincs, valójában csak arra vagy való hogy szét tedd a lábaid neki. Se több se kevesebb!

2019. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/136 anonim ***** válasza:
98%

"86-os most regisztráltam, soha nem jártam erre. És bem gondolom, hogy egyedül vagyok a világon ebben a helyzetben. Én is ismerek egy valakit, aki hadonló cipőven volt évekkel ezelőtt, de az végül rendeződött."


Kérdező! Most már nyakig belekavarodtál a hazugságaidba. Többször futottam már bele a kérdéseidbe, szóról-szóra ugyanezt a mesét adod elő. Ugyanilyen helyzetben pedig hidd el, csak te vagy a világon, ennyi bődületes marhaságot (kezdve az érdekházasságtól a külföldi fazonon át egészen az állampolgárság elvesztéséért) senki más nem talál ki. Minden egyes alkalommal ködösítve írsz valamit, aztán apránként csepegteted a kamu infókat, miközben mindenkit támadsz.


Unalmas már ez a kamuműsor.

2019. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!