Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy megcsal mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy megcsal mégsem lépek? Mit tegyek a házasságommal?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja tudom. Nagyon rosszulesett és esik most is. De ettől függetlenül szeretem őt és a megcsalást leszámítva, az életünket is. Nem akarom elhagyni, csak azt akarom, hogy szakítsanak. Képes lennék megbocsátani neki(k).

Nem akarok az 1,5 éves gyerekünkkel elmenni és egyedül folytatni, főleg, hogy terhes vagyok a másodikkal.


Egyébként nem azért csalt meg, mert a szülés után megváltoztam volna. Edzeni járok még a terhességeim alatt is végig jártam az előzőt is, nem is híztam, van segítségem így mindenre volt időm, hogy formában tarthassam magam, irigykednek rám, hogy milyen jól nézek ki még terhesen is egy gyerek után. Mindenki dicsér, csak a férjemnek vagyok kevés. Egyébként biztos vagyok benne, hogy a nőnek csak a pénz kell, mert már azt is megtudtam, hogy milyen ajándékkal lepte meg a párom, ami gondolom nem először fordult elő.


Valaha lehet még normális a kapcsolatunk?



2016. dec. 3. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztm te is csak a pénzébe vagy szerelmes.

Ettől függetlenül beszéld meg vele,hogy te így érzel.

2016. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet még normális kapcsolatotok, mivel neked is csak a pénz kell. Ha nem igy lenne, ugy vágtad volna ki a csókát, mint a huzat, már három hónap, és 29 nappal ezelőtt.
2016. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
10 éve vagyunk együtt, én csak 22 voltam, amikor találkoztunk. Egy ilyen hosszú kapcsolatot nem akarok eldobni. Igen, ő keresi nálunk a több pénzt, de én is eltudnám tartani a gyerekeket, egyszerűen nem akarom. Szeretnék nekik családot és szeretnék együtt lenni a párommal.
2016. dec. 3. 22:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát lépned kell,attól,hogy vársz nem lesz semmi,viszont komolyan 10 év ide, vagy oda és persze ott a 2 csemete,de eltűrsz ilyen megaláztatásokat ? Együtt lenni valakivel kényszerből ? Önbecsülésed semmi sincs,ha ezt eltűröd
2016. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túlságosan hideg számítás az, ahogy gondolkodsz. Részben persze igazad van, hiszen vannak gyerekek. Viszont Én személyesen ismerek egy nőt, aki noha ygerek nélkül, ám jómódű csókával élt házasságban, és a srác rendszeresen férekefélt, amit a nő tudott, és elnézett. Az eredmény az lett, hogy idővel a fickó dobta ki a csajt.
2016. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az a baj, ha most ezt megteszi veled, megteszi máskor is. Gondolkozz el egy kicsit, te most várod a második gyerkőcöt és ahelyett, hogy támogatna és minden idejét, energiáját rádfordítaná máshoz megy. Lehet ha elbeszélgetnétek azt mondanád, hogy lelépsz, elhagyod, összeszedné magát, hiszen az eddigi pontosan kimunkált kis álomvilága ahol több vasat is tarthat a tűzben összedőlne, így talán akár hónapokig, évekig előfordulhatna, hogy nem lép félre. De aztán eljönne az idő megint amikor beleun a hétköznapokba és minden kezdődik elölről. Semmi jóval nem tudlak bíztatni. Az egyetlen okos döntés amit hozhatsz ha összecsomagolsz és elküldöd a fenébe. Arról nem is beszélve ha ő keres jobban, biztosan azzal is tisztában van, hogy te nem tennéd meg ezt a lépést, mert félted az eddigi életet amit felépítettetek. Hát szerintem itt az ideje, hogy meglepetést okozz neki. Ne rontsd el ott, hogy esélyt adsz neki, mert az évek elszállnak és később megbánod. És ne hidd, hogy a gyerekek ebből semmit nem fognak látni.
2016. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy félrelépést - esetleg - meg lehet bocsátani egy tízéves házasságban, de azt képtelen vagyok megérteni, hogy tudsz a másik kapcsolatról, mégis lefekszel a férjeddel, aki esetleg két órával azelőtt még egy másik nővel hentergett.

Ezek után ne csodálkozz, ha esetleg egyszerre fogsz szülni a szeretőjével.

Nem biztos, hogy ebben a helyzetben férjed téged fog választani!

2016. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felszínes és anyagias vagy a kérdésed alapján. Szerinted egy csinos külső elég a jó házassághoz?

Láthatóan semmi tartás nincs benned, ha eltűröd a megaláztatást.

2016. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vele biztos hogy sosem lesz normális kapcsolatod.

Ha vele meg is szakítja a kapcsolatot, majd keres helyette mást. Ha őt akarod és a tíz éveteket akkor tűrnöd kell hogy más nőkkel hentereg.

2016. dec. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gyerekek nem hülyék, megérzik azt ha nem jó a kapcsolatotok. Tehát az, hogy miattuk akarsz együtt maradni, hazugság. Mert most lehet, hogy még szerelmes vagy és megbocsájtasz, de idővel el fog mérgesedni a helyzet és felgyűlnek a sérelmek. Nekem azzal tennék tönkre az életem a szüleim, hogy együtt maradtak. Egyik szülőmre sem tudok felnézni, mert hozzád hasonlóan szép és tehetséges emberek voltak, de egymás mellett tönkrementek, mikor sokra vihették volna. De hajrá.
2016. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!