Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sűrgős! Hogyan tudnám megvigas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sűrgős! Hogyan tudnám megvigasztalni a barátnőmet? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátnőm azt álmodta és valaki mondta hogy megfogom csalni a barátnőmet ezért most távolság tartó és sír hogyan tudnám megvigasztalni most ép a bátyja próbálja megvigasztalni.

Normális kommentet kérek köszönöm!



2019. aug. 18. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőd gyengeelméjű, zárd le vele!
2019. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha jobban hisz egy álomnak, mint neked, akkor sajna sehogy.
2019. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező! Én nő létemre mondom, hogy ne add alá a lovat és ne vígasztald meg! Semmi rosszat nem tettél. 1-2 puszi, ölelés és kedves szó elégnek kéne hogy legyen.Aki felnőtt létére elvárja, hogy egy álom miatt pesztrálja a párja, azzal valami nagy baj van fejben.
2019. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor a bizalom köztetek eléggé döcögős. Én is álmodtam ezer marhaságot össze, meg próbáltak befolyásolni pár haver, hogy a barátnőm nem korrekt csaj stb. De igazából én ismerem a egjobban, tudom milyen, így nem foglalkozom ilyenekkel. Megvan a bizalom. Persze attól még el lehet játszani..
2019. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő saját harca! Hagy, hogy megvívja magával! 🙂
2019. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A csaj buggyant! Ha valaki nem tud különbséget tenni álom és valóság között, annak van valami baj a fejében. Semmi rosszat nem tettél, várd meg, amíg elmúlik.

(Nyugtass meg, hogy véletlenül írtad a felnőtt párkapcsolatok kategóriába és egy felnőtt nő nem haragszik senkire az álma miatt)

2019. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben, ha nem elég egy ölelés és egy két puszi akkor vele van baj.. Legalábbis az önbizalmával biztosan. Főleg, hogy még a bátyjának is vigasztalnia kell..
2019. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Tini a barátnőd

Tini a kérdésed

Tini a problémád

2019. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Mondd neki azt, hogy te meg azt álmodtad, hogy ő csalt meg. Kezdj el dühöngeni és csapkodni. Hamar rájön, mekkora hülye. (Már amennyiben nem kamu a kérdés, még mindig iskola szünet van....)
2019. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már olyat hogy megcsalt a párom még sem haragudtam rá, hiszen csak egy álom. Sőt olyat is álmodtam hogy én csaltam meg.

Az álmot én úgy definiálnám hogy a tudatalattink így hozza tudtunkra a félelmeinket vagy azt amire vágyunk.

2019. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!