Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyjam a barátnőmet vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátnőmet vagy sem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, unalmas lett számomra az erőfeszítései ellenére is. Persze értékelem, amit tesz értem, de... Van más nő, aki jobban érdekel.
2019. júl. 30. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Tipikus csávó vagy, hagyd ott. Hátha megtanulja, milyen a pasitermészet.
2019. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igazad van. Akkor elhagyom. De várok még pár napig bizonyos okok miatt, utána biztos, hogy elhagyom.


Köszi a választ, további szép estét.

2019. júl. 30. 20:39
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Neked is, Kedves!
2019. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél neki egy szívességet. Hagyd el, ne rabold tovább a drága idejét. Van olyan, hogy kiszeretünk valakiből, de ilyenkor nem az a megoldás, hogy húzzuk még egy darabig, hanem állj elé, mondd el neki, hogy már nem szereted. Biztosan ő is érzi, hogy nem az igazi már a kapcsolat. Ne hagyd tovább bizonytalanságban.
2019. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd. Ne húzzad az idejét. Ha nem szereted és van más is, megérdemli hogy ő is boldog legyen mással.
2019. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

"idióta p1csa"

Pont ez. Honnan tudtad? :)

2019. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
ott nem jössz a tipikus csaj dumával?
2019. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem egy lány ugyan ezt csinálta, kirakott hosszú évek után azzal az indokkal hogy unalmas vagyok már neki! Megtettem mindent és végül közölte hogy kevés.

Engedd el minél előbb, minél később teszed meg annál nagyobb sebet okozol neki!

2019. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha más nő tud jobban érdekelni akkor kicsit sem szereted a barátnődet. Szerintem eleve nem is nagyon szeretted az alapján ahogy írsz róla. Így nem sok értelme van együtt lenni valakivel. Miért jössz össze olyannal akiért nem vagy odáig csak éppen érdekel?
2019. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mert szerinted a párok 90%-a szereti egymást?


Nem tudom, hány éves vagy, de a kapcsolatok folyamatosan mennek tönkre.


Ez rájön, hogy "nem ő az igazi". Az beleszeret a pasija haverjába. Az megcsalja a barátnőjét egy bulin. Az elkezd féltékenykedni bla, bla, bla...


Még a romantikus regényekben is előfordul az ilyen. Ha te te még a 60-as évek style-át nyomod, amikor amikor az volt a divat, hogy házasság után dugtak, és leéltek együtt 40-50 évet, akkor nagyon el vagy tévedve.


Üdv a 21. században!

2019. júl. 30. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!