Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti csak olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti csak olyan fiúval jönnétek össze akit hobbin, baráti társaságon keresztül vagy suliban kötetlenül ismertetek meg?

Figyelt kérdés
Vagy adnátok esélyt egy olyan fiúnak is aki valahol ismeretlenül menne oda hozzátok ismerkedni?
2019. aug. 19. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Páromat neten, egy közösségi oldalon ismertem meg. 6 és fél éve együtt vagyunk boldogságban.
2019. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz nem lány vagyok, de én párt soha nem ismerősi körből választottam és szóba álltak velem a lányok.
2019. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én találkozgattam egy sráccal, aki ismeretlenül jött oda hozzám. Soha többet nem csinálok ilyet. 🙄

Szóval igen, közös ismerősök, szaktársak, hobbi.

2019. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!