Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy bízhatsz-e egy emberben?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 15:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak megtapasztalni lehet.
2019. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Általában senkiben sem lehet megbízni.
2019. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Azt mondja amit csinál és azt csinálja amit mond, még akkor is, ha egy rúd TNT-t dugnak a seggébe meggyújtva vagy kitör a világháború.

33/f

2019. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Lényegében sehonnan és semmi sem biztos.

De nézd, hogy mit mond és mit tesz!

2019. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Ne, azt ne nézd mit mondd, azt nézd mit tesz :)

Mert a szó akármilyen szép, még mindig szó és nem tett!

2019. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt, tehat nem tudom eldönteni h igazat-e mondd.

Ha valami miatt neheztelek rá, azon megsértődik.

2019. aug. 20. 15:41
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Együttélés nélkül gyakori találkozással és sok együtt töltött idővel bizonyosodhatsz meg róla.

33/f

2019. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Azt vonod kétségbe amit mond, vagy miért kételkedsz Benne? Maga az,hogy megsértődik nem magyarázat semmire.Aki igazat mond és kételkednek Benne az is megsértődhet, de aki füllent és tart attól,hogy lelepleződik, az is felháborodhat a gyanúsításon, legjobb védekezés a támadás alapon.


Én alapjáraton bizalmatlan vagyok, ezért akit nem ismerek azzal teljesen bizalmatlan vagyok, és idő kell hozzá,hogy bizalmat szavazzak Neki. Ez nem azt jelenti,hogy kételkedek Benne, egyszerűen azt,hogy nem nyílok meg teljesen előtte,és odafigyelek arra,hogy jobban megismerjem.


Ha viszont egyszer csalódok Benne sajnos nem tudok Neki ismét bizalmat szavazni, ami nem mindig jó, de ilyen vagyok.

2019. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Menet közben kiderül. De az évek alatt ez is változhat. Szóval...
2019. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak hosszú hosszú idővel, de sokszor még évek évtizedek után is ráb**aszhatsz és minden bizalmad egy pillanat alatt elszállhat...
2019. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!