Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódna hozzám a férfi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódna hozzám a férfi, vagy csak szeret a társaságomban lenni?

Figyelt kérdés

Ha beszélünk, a személyes teremen belülre jön, általában hozzám is ér közben, mintha direkt keresné az alkalmat erre. (Eleinte nem tulajdonítottam ennek sokat, de már többször is előfordult, és picit fura.) Ha valami nehezebb vagy nagyobb dolgot kell vinnem, kérdés nélkül siet a segítségemre és átveszi tőlem. Ezeket a dolgokat más nőkkel kapcsolatban még nem vettem észre, akik ilyenkor a közelünkben vannak, emiatt érdekes a helyzet.


Alapvetően elég közvetlen természetű, szívesen viccelődik bárkivel, sokan kedvelik. Simán lehet, hogy csak valami miatt úgy érzi, hogy velem megtalálta a közös hangot barátilag és ezért oldottabb a társaságomban.


2019. aug. 21. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ez így bármi lehet. Nekem is van olyan kolléganőm, akivel meglepően jól kijövök, az első találkozáskor szinte egyből megtaláltuk a közös hangot. Mondjuk én is ilyen feszkóoldó stílusú vagyok, gyakran ugranak be az aktuális helyzetről vicces dolgok, és ezeket örömmel sütöm el, hogy oldottabb legyen a hangulat.

Természetesen én is segítek neki, ha látom, hogy szüksége van rá, mert jólesik, ha ezzel is jót teszek neki.

Viszont eszembe nem jutna kezdeni vele, mert egyrészt külsőre nem az esetem, kb. 15 évvel idősebb nálam, és házas is. Viszont iszonyú jó haver. :)


Szóval a lényeg: ki kellene ugrasztani a nyulat... ;)

2019. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Teljes mértékben egyet értek az első hozzászolóval, hasonló férfinak tekintem magamat és részben hasonló szituációban vagyok, szimpatikus az adott lány, csak ezidáig kapcsolatban voltam így nem jöhetett szóba, de mióta dobott az exem egyre jobban hajtok a lányra keresem a társaságát, héten privátban is találkozunk. Igen én is figyelmesebb voltam vele más kolléganőmhőz képest, de ettől függetlenül könnyedén ismerkedek és szeretem a feszkót és a munkahelyi streszt humorral fűszerezni.

Talán jelezd finoman felé, hogy ha szabad a pálya akkor tud nyitni feléd, esetleg kérdezz rá, hogy akar-e tőled valamit, bár utóbbit én tuti nem vártam volna meg, mivel piszok zavarba tudtam volna jönni (csak azért mert annak a híve vagyok, hogy a férfi lépjen előszőr):D

2019. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Finom célzást tehetsz, hogy szívesen innál vele valamit valamikor.
2019. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, dobd fel a közös program lehetőségét, ha bejön neked. Ott úgyis kiderül majd.
2019. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!