Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van a férfi megilletődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a férfi megilletődve a társaságomban, ha engem lát?

Figyelt kérdés
Nem értem, pedig barátnője van, már akkor is kapcsolatban volt a lánnyal amikor megismert. Mit érezhet irántam ? Mit jelenthet ez a magatartás a részéről? De csak akkor olyan megilletődött ha én megjelenek. Mikor csinálják ezt a férfiak? Kicsit fura az arca amikor rámnéz, olyan mintha egy földönkívüli lennék.
2019. máj. 3. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy barátnője van lehet beléd szerelmes.

Más férfival is tapasztaltad már ezt?

2019. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Másnál is tapasztaltam már hasonlót, de nála valami különöset érzek. Amikor rám néz nagyra kinyílik a szeme és a szája is. Sokszor láttam hogy figyel a szeme sarkából. A barátnőjével nyaral sokat, szóval nem tudom ezt hova tenni. Szóval akkor szerelmes lehet belém, nem csak annyi, hogy tetszek neki?
2019. máj. 3. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerinted? Ha megerősítést akarsz, akkor igen megkapod. :) Feltehetőleg tetszel neki nagyon attól, hogy van barátnője. Ezt akartad olvasni?


Van arra is egy kevés esély, hogy ellenszenves vagy és nem tudja hogy kezelje.

2019. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedvel téged. Ha jelt adnál neki, alighanem érted otthagyná a barátnőjét. Válassz!

F.

2019. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jaj ne értsétek félre, nem megerősítést vártam. Csak nem tudom hova tenni ezt a dolgot.


Egy képen láttam hogy a barátnőjét a vállánal karolta át mint egy havert, nem a derekánal. Ez nem jelentheti azt, hogy barátként tekint rá?

2019. máj. 3. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Jó persze, nincs ebből semmi, én is tettem már fel olyan kérdést, ami másnak egyértelmű volt, de én nem láttam a fától az erdőt. :)


De akkor nem is biztos hogy a barátnője? Lehet, hogy csak barátok. Hát akkor tudd meg biztosra, hogy mi a helyzet.

Gondolom tetszik neked azért foglalkoztat... :)

2019. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, biztosra kapcsolatban vannak. A lány tutira szereti. Szoktak együtt nyaralni is, és az egyik nyaralós képen láttam, hogy nem a derekánál ölelte át, ami nekem egyből feltűnt. Tetszik nekem is, de inkább csak kíváncsi vagyok mi a szitu. Régóta foglalkoztat ez.
2019. máj. 3. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:

"Másnál is tapasztaltam már hasonlót, de nála valami különöset érzek."

Ezért kérdeztem. Te szerintem benne vagy a nők azon 1%-ában, akikbe a férfiak könnyen szerelmesek lesznek.

Ez rossz és egyben jó is, csak az a furcsa hogy nem tudatosult még benned.

26/F

2019. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerintetek szerelmes belém?
2019. máj. 5. 02:55
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Azt azért túlzás lenne így látatlanba rámondani, főleg hogy felnőtt kategóriába vagyunk. :) Maradjunk annyiban, hogy feltehetőleg nagyon bejössz neki.
2019. máj. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!